Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sukces bialskiego Piksela we Wrocławiu

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 216 prac z 86 szkół i pracowni plastycznych, a 4 prace młodych bialczan znalazły się w ścisłym gronie laureatów.
Już po raz siódmy MDK „Śródmieście” we Wrocławiu rozstrzygnęło Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Spójrz okiem artysty”. Tym razem inspiracją dla młodych artystów była twórczość Marca Chagalla.

Na konkurs wpłynęło 756 prac plastycznych z 121 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Jury powołane przez Galerię Twórczości Plastycznej Młodych działającą w MDK „Śródmieście” we Wrocławiu, obradujące pod przewodnictwem artysty plastyka Kacpra Kuźnickiego z ASP we Wrocławiu, przyznało 20 nagród równorzędnych oraz 40 wyróżnień w kategorii malarstwo, rzeźba, fotografia oraz rysunek z grafiką.

Do wystawy pokonkursowej zakwalifikowano 216 prac z 86 szkół i pracowni plastycznych. Miło nam poinformować, że aż 4 prace z Bialskiego Centrum Kultury znalazły się w ścisłym gronie laureatów.

Wyróżnienie otrzymał Sebastian Kordaczuk, a Kwalifikację do wystawy: Ignacy Aduckiewicz, Emilia Daniluk, Anna Chomińska.

Na co dzień młodzi artyści rozwijają swój talent pod okiem instruktor Lilli Wielgan-Michaluk w Pracowni Grafiki Komputerowej „Piksel”.
Brawo! Serdecznie gratulujemy.
 materiał: Bialskie Centrum Kultury

opracowanie: Jan Kowalski
Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama