Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dzień otwarty Zespołu Szkół im. A. Naruszewicza w Janowie Podlaskim (galeria)

13 kwietnia w Zespole Szkół im. A. Naruszewicza odbył się Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja dla uczniów szkół podstawowych, by poznać placówkę oraz jej ofertę edukacyjną.

Społeczność szkolna nadesłała relację z tego wydarzenia:

Ofertę edukacyjną szkoły przedstawiła wicedyrektor Urszula Majewska-Chilkiewicz. Można było obejrzeć pokaz umiejętności naszych uczniów, które zdobywają na zajęciach lekcyjnych, zajęciach dodatkowych oraz trenując w Uczniowskim Klubie „Hwa-Rang”. Następnie odbyły się pokazy musztry paradnej w wykonaniu uczniów klas mundurowych. Zwiedzających zainteresował również pokaz posłuszeństwa psa służbowego służby celno-skarbowej. Młodzież zapoznała się ze sprzętem straży granicznej i służby celno-skarbowej, jak również sprzętem maszyn rolniczych. Zainteresowani nauką w klasach mundurowych mogli porozmawiać z funkcjonariuszami tych służb, w tym z technikiem kryminalistyki służby celno-skarbowej.

Dalsza prezentacja oferty edukacyjnej szkoły odbyła się w budynku Zespołu Szkół, gdzie można było porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz wziąć udział w konkursach i zabawach tematycznych. Natomiast pasjonaci koni zwiedzili z przewodnikiem Stadninę Koni w Janowie Podlaskim. Przez cały dzień towarzyszył nam patron Zespołu Szkół Adam Naruszewicz. Można było też poczęstować się watą cukrową, popcornem i lemoniadą.

Dziękujemy funkcjonariuszom Lubelskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej oraz Placówki Straży Granicznej w Janowie Podlaskim za udział w Dniu Otwartym szkoły. Podziękowania kierujemy tez do Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, Agrotechniki w Ciciborze Dużym, firmy Green Sort w Janowie Podlaskim za włączenie się w pokaz sprzętu rolniczego oraz Wschodniego Konsorcjum Eventowego.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

 

materiał, tekst i zdjęcia: Urszula Majewska-Chilkiewicz, ZS w Janowie Podlaskim
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama