Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kolejne Bialskie Spotkanie z Fotografem (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 28 kwietnia 2024
, godz. 15:00
W ramach Bialskich Spotkań z Fotografem 28 kwietnia (niedziela), o godz. 15:00 w Bialskiej Galerii Fotografii przy ul. Krótkiej 1, odbędzie się spotkanie z fotografką Agnieszką Król.

W niedzielę 28 kwietnia o godzinie 15:00 w Bialskiej Galerii Fotografii przy ul. Krótkiej 1 odbędzie się spotkanie z fotografem Agnieszką Król.

Agnieszka Król – zajmuje się fotoreportażem, fotografią portretową, makrofotografią, street foto i fotografią otworkową. Interesuje ją człowiek i jego emocje. Pracuje jako fotoreporterka w Tygodniku Siedleckim. Działa w Grupie Twórczej Fotogram przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, uczestniczyła w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych. Stypendystka Prezydenta Miasta Siedlce w 2011 wystawa indywidualna „Portrety Siedlczan”, „Bo siła jest kobietą” 2019, „Czas zadumy” 2021 i „Moje miasto nocą” 2022. Nominowana w kategorii fotografia i fotoreportaż w konkursie SGL Local Press 2021, nominowana w kategorii zdjęcie pojedyncze w konkursie dla dziennikarzy „Local e-Journalism Awards 2021″ i jego laureatka w kategorii fotorelacja.

Na wydarzenie zapraszają: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury, Bialska Galeria Fotografii, Fotoklub Podlaski.

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury
opracowanie: Jan Kowalski

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama