Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dzień otwarty w Liceum im. Zawadzkiego w Wisznicach (galeria)

12 kwietnia 2024 r. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego w Wisznicach otworzyło swoje drzwi dla wszystkich chętnych, którzy chcieli zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.

Przybyli goście mogli zobaczyć talenty uczniów: wokalne, aktorskie, taneczne i gimnastyczne. Wiele emocji dostarczyły również pokaz musztry i samoobrony. Uczniowie LO zapoznali przybyłych z bazą dydaktyczną szkoły oraz warunkami zakwaterowania w internacie. Ósmoklasiści brali udział w konkursach i korzystali z wirtualnej strzelnicy.

W związku z Dniem Otwartym liceum gościło przedstawicieli służb mundurowych z Placówki Straży Granicznej w Sławatyczach, Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Komisariatu Policji w Wisznicach, Wojskowego Centrum Rekrutacji w Białej Podlaskiej, 23 Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej z Białej Podlaskiej. Podczas spotkania wystąpił również zespół taneczny reprezentujący AWF Biała Podlaska i studenci tej uczelni, a dzięki pracownikom Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej można było wziąć udział w symulacji dachowania.

W salach lekcyjnych odbyły się konkursy przedmiotowe. Zwycięzcy mogą liczyć na bardzo dobre oceny z danego przedmiotu na samym początku nauki w LO.

materiał: LO Wisznice
tekst i zdjęcia: LO Wisznice
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama