Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

I Otwarte Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar Rektora Akademii Bialskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 20 kwietnia 2024
, godz. 09:30
Akademia Bialska zaprasza do udziału w "I Otwartych Mistrzostwach w wyciskaniu sztangi leżąc o puchar Rektora Akademii Bialskiej", które rozpoczną się 20 kwietnia o godz. 9:30 w hali sportowej przy ul. Sidorskiej. Radio Biper objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

To wydarzenie, które zrodziło się z pasji do aktywności fizycznej i sportu, ma na celu promowanie zdrowego stylu życia i integrację lokalnej społeczności.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile możesz zdobyć siły w trzech podejściach leżąc na ławeczce? To właśnie będzie głównym zadaniem uczestników tych zawodów. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, czy jesteś doświadczonym zawodnikiem,
zapewniamy, że znajdziesz swoje miejsce w tych zawodach.

Kategorie wagowe zostały starannie dobrane, aby każdy mógł znaleźć odpowiednią dla siebie. Mężczyźni będą rywalizować w następujących kategoriach wagowych:
Do 53 kg,
Do 59 kg,
Do 66 kg,
Do 74 kg,
Do 83 kg,
Do 99 kg,
Do 105 kg,
Do 120 kg,
Powyżej 120 kg.

Natomiast dla pań przewidziana jest jedna kategoria wagowa OPEN.

Zawody są otwarte dla wszystkich powyżej 15. roku życia. Dzięki temu, mogą w nich wziąć udział zarówno młodzi entuzjaści sportu, jak i ci, którzy miłość do aktywności fizycznej odkryli nieco później w życiu. Kategorie wiekowe to: do 17 lat, do 19 lat oraz powyżej 19 lat.

Pragniemy również podkreślić, że zawody te odbywały się wcześniej, lecz z powodu przerwy w organizacji, wracają teraz na nowo, w nieco odświeżonym stylu. Organizatorem eventu jest Akademia Bialska im. Jana Pawła II, bezpośrednią pieczę nad prawidłowym przebiegiem zawodów będą sprawować: Krzysztof Jędryszka oraz pracownik Studium Wychowania Fizycznego Akademii Bialskiej mgr Justyna Sadowska
Ważenie uczestników rozpocznie się o godzinie 9:30, bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów.

Rejestracja uczestników jest możliwa na stronie internetowej www.omwwsbp.pl/rejestracja lub w dniu zawodów.

Oficjalne rozpoczęcie zawodów, nad którymi honorowy patronat objął Rektor Akademii Bialskiej prof. zw. dr hab. Jerzy Nitychoruk planowane jest na godzinę 10.00. Sędziować będą Franciszek Szabluk oraz Robert Kanclerz.

Dołącz do naszego sportowego wydarzenia i wsparcia dla wszystkich uczestników tych emocjonujących zawodów. To doskonała okazja do aktywności fizycznej, pozytywnej rywalizacji i integrowania społeczności. Zapraszamy serdecznie!

 

materiał: Akademia Bialska 
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

2 odpowiedzi

  1. Witam, w opisie podajecie, że jest kategoria do 65 kg, a na plakacie jest napisane, że do 66 kg.
    Jaka jest prawda? 🙂

    1. witam. trudno powiedzieć. organizatorami nie jesteśmy wydarzenia. jedynie służymy przekazem informacji. ustalimy to jeszcze dziś i poprawimy w miejscu w którym poprawa będzie wymagana. dziękujemy za spostrzegawczość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama