Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kwasówka: Śmiertelny wypadek na DW-813. Zginął 33-letni kierowca

Dzisiaj rano w miejscowości Kwasówka na DW-813 kierujący Citroenem 33-latek zderzył się z dostawczakiem. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apeluje o rozwagę na drodze.

Dzisiaj około godziny 7:00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 813 w miejscowości Kwasówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni kierowca Citroena Berlingo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z dostawczym Volkswagenem. W wyniku wypadku 33-latek poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Drugim autem kierował 44-latek. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez mundurowych potwierdziło, że w chwili wypadku znajdował się po użyciu alkoholu. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Na miejscu czynności wykonywaliśmy pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Policja ustala wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apeluje o rozwagę na drodze.

 

 

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama