Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Bialski WOD-KAN odpowiada na zarzuty w sprawie ceny wody (film)

5 kwietnia przy zdroju wody jurajskiej obok bramy wjazdowej na teren Spółki BWiK WOD-KAN Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja prasowa, której tematem było sprostowanie nieprawdziwych informacji dotyczących cen wody w mieście Biała Podlaska i innych przykładowych miastach. To odpowiedź na zarzuty, które pojawiły się w przestrzeni publicznej w ciągu ostatnich kilku dni.

Informacje dotyczące cen wody na terenie miasta Biała Podlaska przedstawiła prezes BWiK WOD-KAN Sp. z o. o. Beata Jasińska.

W związku z tym, że w ostatnich dniach są rozpowszechniane kłamstwa dotyczące cen wody, mam obowiązek powiedzenia mieszkańcom, jaka jest prawda i je sprostować tak, aby mieli pełny obraz sytuacji – mówiła prezes Beata Jasińska. – W Białej Podlaskiej została wprowadzona dopłata do cen wody, w związku z tym mamy najniższą cenę.

Prezes WOD-KAN odniosła się do filmu, który umieścił w przestrzeni publicznej Adam Chodziński.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu filmowego konferencji.

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska / Spółka BWiK WOD-KAN Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej
grafika: Spółki BWiK WOD-KAN Sp. z o. o. w Białej Podlaskiej
zdjęcia:
film:
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

7 Responses

  1. Prawda jest taka, że ktoś płacił 300zl a teraz dostał rachunek 500zł więc proszę mi tu nie p…. że nie zdrożało zdziercy.Taka sama ilość zużytej wody dodam tylko

  2. Śliscy hipokryci, cena za ścieki wywalona w kosmos, za wodę bez dopłaty najwyższa i ściemniają jak dla debili. Za to dostali premie prawie równe dopłatom? Za chamstwo?

  3. Mają ludzi za idiotów którzy łykają wszystko.Woda podrożała,a cena ścieków wywalona w kosmos wiadomo kto korzysta z wody ten odprowadza ścieki bilans jest taki że mamy ceny większe jak w stolicy a prezes bawi się z elitą

  4. Rachunek za wodę zawiera jej dostarczenie i odprowadzenie. A to drugie zdrożało w kosmos. Nie wiem jak wam rachunek podrożał tylko dwa razy, u mnie za tą samą ilość wychodzi trzy, dopiero minus dopłatą robi się mniej, ale dopłatą to coś co dziś jest a po wyborach może zniknąć.

  5. Szkoda ze nie wspomnieli ani jednym słowem o cenie ścieków. O tym cisza. Można prosić o kalkulacje równie obrazowa o cenach ścieków?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama