Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Pierwszy Dzień Wiosny uświetniło otwarcie placu zabaw (galeria)

Kolejny powód do świętowania i radości w gminie Zalesie. Dzieci z Wólki Dobryńskiej mogą już korzystać z nowego placu zabaw, a jego otwarcie zbiegło się z Pierwszym Dniem Wiosny.

Społeczność szkolna podzieliła się z naszą redakcją relacją z tego wydarzenia:

Tegoroczne obchody pierwszego dnia wiosny w naszej szkole miały bardzo radosny charakter! Poza przywitaniem długo wyczekiwanej pory roku była to również okazja do uroczystego otwarcia nowego placu zabaw dla najmłodszych dzieci.

Swoją obecnością zaszczycili nas: zastępca wójta gminy Zalesie Tomasz Szewczyk, radni gminy Jarosław Podgórski oraz Waldemar Mincewicz, proboszcz parafii św. Stanisława Kostki w Wólce Dobryńskiej ks. Tomasz Grochowski oraz rodzice naszych uczniów.

Niezwykle bogatą oprawę artystyczną przygotowały dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie kl. I-III pod opieką swoich wychowawców. W tym dniu nie mogło zabraknąć pani Wiosny, żabek i bocianów.

Po części artystycznej wszyscy z entuzjazmem udali się na plac zabaw, gdzie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. To był piękny dzień, pełen wrażeń i słońca. Witaj Wiosno!

 

materiał, tekst i zdjęcia: SP w Wólce Dobryńskiej
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama