Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Debata przedwyborcza kandydatów na urząd prezydenta miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 3 kwietnia 2024
, godz. 17:00
Bialskopodlaska Izba Gospodarcza zaprasza członków BPIG na debatę przedwyborczą kandydatów na urząd prezydenta miasta Biała Podlaska, która odbędzie się 3 kwietnia o godz. 17:00 w siedzibie BPIG przy ul. Brzeskiej 1 lok. 7 w Białej Podlaskiej. Udział w debacie potwierdzili wszyscy kandydaci.

Wszyscy kandydaci na urząd pPrezydenta miasta Biała Podlaska odpowiedzą na pytania przedsiębiorców.

Jaki plan na rozwój gospodarczy Białej Podlaskiej mają kandydaci na prezydenta miasta? O tym przekonamy się podczas debaty przedwyborczej, którą zorganizuje Bialskopodlaska Izba Gospodarcza. Kandydaci staną w ogniu pytań przedsiębiorców już 3 kwietnia o godz. 17:00 w siedzibie BPIG przy ul. Brzeskiej 1.

To będzie wyjątkowa okazja dla biznesu oraz dziennikarzy, aby poznać i porównać programy wyborcze kandydatów, szczególnie dotyczące wsparcia przedsiębiorczości. Wydarzenie będzie transmitowane online. Każdy zainteresowany będzie mógł śledzić dyskusję z domu lub biura.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać wizje przyszłości Białej Podlaskiej! Dołącz do debaty i bądź na bieżąco z tym, co proponują kandydaci na prezydenta. Adresy internetowe, na których będzie można śledzić transmisję, zostaną niebawem podane na stronie BPIG.

 

materiał: BPIG
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama