Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska, Siedlce: Caritas zaprasza na Spotkania Wielkanocne

Termin wydarzenia: 30 marca 2024
, godz. 10:00
Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza osoby ubogie i samotne do udziału w Spotkaniach Wielkanocnych, które odbędą się w Białej Podlaskiej i w Siedlcach. Organizacja przygotowała dla nich przed Świętami Wielkanocnymi świąteczne potrawy oraz paczki żywnościowe.

Czas Świąt Wielkiej Nocy jest czasem wyjątkowym, w którym zatrzymujemy się, spotykamy się w rodzinach, uczestniczymy w nabożeństwach. Jako Caritas, chcemy być – i w tej chwili – razem z biednymi, samotnymi czy w kryzysie bezdomności. To dla nich przygotujemy świąteczne spotkanie, w którym podzielimy się posiłkiem ale i – jak zawsze – będziemy razem – mówi ks. Paweł Zazuniak, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej.

Biała Podlaska (woj. lubelskie):

Spotkanie Wielkanocne odbędzie się 30 marca (Wielka Sobota) o godz. 10:00 w budynku przy ul. Warszawskiej 15. Rozpocznie się ono modlitwą, którą poprowadzi Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Paweł Zazuniak. Swoją obecność na spotkaniu zapowiedział Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk.

Siedlce (woj. mazowieckie):

Spotkanie Wielkanocne odbędzie się 30 marca (Wielka Sobota) o godz. 12:00 w Centrum Charytatywno-Duszpasterskim przy ul. Bpa I. Świrskiego 57. Rozpocznie się ono modlitwą, którą poprowadzi Dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Paweł Zazuniak. Na spotkaniu obecni będą Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik.

 

materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama