Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Włoskie przeboje” w wykonaniu An Dreo i Kariny w Janowie Podlaskim (film) (galeria)

17 marca w sali kinowo - widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim odbył się koncert "Włoskie przeboje" w wykonaniu duetu An Dreo & Karina.

Artyści zaprezentowali włoskie przeboje Al Bano i Rominy Power, takie przeboje jak: Volare, Sempre sempre, Sharazan, Felicita, Liberta czy Ci Sara.

An Dreo & Karina to jeden z pierwszych zespołów wykonujących włoską muzykę na polskiej scenie muzycznej istniejący od 2000 r. Duet koncertował z największymi gwiazdami polskiej i światowej sceny muzycznej, zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i za granicą, m.in. USA, Malta, Niemcy, Czechy, Słowacja, zdobył główną nagrodę na Europejskim Festiwalu Coverów, zagrał koncert z pięćdziesięcioosobową Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu na Festiwalu Kultury Włoskiej, nagrał 5 płyt w swoich aranżacjach z największymi przebojami Al Bano & Romina Power, gościł także w różnych programach telewizyjnych i muzycznych.

Sala była tego dnia pełna niemal do ostatniego miejsca, a wśród publiczności nie zabrakło wójta Leszka Chwedczuka i dyrektor GOK Renaty Kaczmarek.

Bardzo się cieszę, że widzę państwa na kolejnym już koncercie w marcu. Marzec tak nam się rozśpiewał troszeczkę, ponieważ uważam, że to miesiąc kobiet. Nie tylko jeden dzień, ale w zasadzie możemy świętować codziennie. Chciałybyśmy, by nasi panowie się do nas uśmiechali i mówili: jak ty pięknie wyglądasz! Święto kobiet nieodzownie wiąże się z piękną muzyką – mówiła dyrektor GOK Renata Kaczmarek.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
film: Małgorzata Mieńko / Jerzy Gzara
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama