Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sokołowski & Menet z koncertem w Janowie Podlaskim (film)

Z okazji Dnia Kobiet już 3 marca Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim zaprosił mieszkańców gminy na koncert duetu Sokołowski & Menet. Artyści zaprezentowali utwory z płyty "Jej portret".

Sokołowski & Menet to duet pianisty jazzowego Gabriela Meneta oraz wokalisty wykształconego klasycznie – Patrycjusza Sokołowskiego. Muzycy w 2020 r. nagrali debiutancki album „Jej portret”, składający się z najważniejszych, polskich piosenek XX wieku. Podczas koncertu w Janowie Podlaskim artyści zaprezentowali utwory m.in. Fogga, Zauchy, Wodeckiego, Szczepanika, Łobaszewskiej i innych.

Mieszkańców gminy oraz artystów przybyłych do Janowa Podlaskiego powitali wspólnie wójt Leszek Chwedczuk oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Renata Kaczmarek. Włodarz złożył przybyłym paniom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Na świętowanie Dnia Kobiet nigdy nie jest za wcześnie, kobiety są warte tego, żeby świętować wcześniej – stwierdził wójt Leszek Chwedczuk argumentując wybór daty 3 marca, wyprzedzającej Międzynarodowy Dzień Kobiet o kilka dni. – Cieszę się, że możemy zorganizować taki koncert, bo nasze panie na to zasługują. Ich szereg inicjatyw i działań, które w obrębie naszej gminy są realizowane, powodują, że ja widzę, jak ważna jest rola kobiet, oprócz tej stricte rodzinnej części, dla naszego środowiska. Cieszę się, że chociaż w ten sposób możemy naszym paniom podziękować i złożyć życzenia z okazji ich święta. Życzę przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności w życiu osobistym i sukcesów zawodowych, życzę spokoju i pokoju, bo żyjemy w dość trudnych czasach, uśmiechu na co dzień oraz wielu powodów do dumy i radości w przyszłości.

Dzisiejszy koncert poświęcony jest paniom, które są ostoją ogniska domowego, nie mają czasu na realizowanie swoich pasji, na odpoczynek, a my chcemy, żeby troszeczkę odpoczęły przy bardzo dobrej muzyce i utworach – dodała dyrektor GOK Renata Kaczmarek.

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
film: Jerzy Gzara / Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama