Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Chciała kupić voucher na pobyt w nadmorskim hotelu, straciła pieniądze…

Oszuści wciąż atakują! Przekonała się o tym 38-latka, która zainteresowała się zakupem vouchera na pobyt w hotelu nad morzem. Ustaliła warunki i sposób płatności. Niestety nie otrzymała zamówionego produktu, a po dokonaniu przelewu natychmiastowego urwał się kontakt ze sprzedającą. Apelujemy o rozwagę podczas transakcji on-line.

Wczoraj do bialskiej komendy zgłosiła się 38-latka, która została oszukana podczas zakupów on-line. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że zainteresowała się znalezionym na portalu społecznościowym ogłoszeniem dotyczącym voucherów na pobyt w hotelu nad morzem. Osoba wystawiająca ogłoszenie miała do sprzedaży dwa vouchery w cenie 2,5 tys. zł. Pokrzywdzona przyznała, że jej czujność uśpiła opcja odbioru osobistego, która oferowana była przez sprzedającą.

Po ustaleniu warunków i sposobu płatności oraz formy przesłania zakupionego produktu zgłaszająca wykonała przelew natychmiastowy. Jednak nie otrzymała wiadomości email, z kodem zakupionego vouchera. Dodatkowo urwał się kontakt ze sprzedającą, która zablokowała 38-latkę oraz zlikwidowała swoje konto na portalu. Wówczas postanowiła zgłosić sprawę na Policję. Teraz oszusta szukają bialscy funkcjonariusze. Apelujemy też o rozwagę podczas transakcji internetowych.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama