Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Społecznicy ze Sławacinka Starego tworzą miejsce do spotkań międzypokoleniowych. Proszą o wsparcie

Mieszkańcy Sławacinka Starego, babcie i mamy oraz ojcowie i dziadkowie, wyszli z inicjatywą stworzenia rodzinnego miejsca przeznaczonego na spotkania międzypokoleniowe. Założyli Stowarzyszenie Aktywni Mieszkańcy Gminy Biała Podlaska i wspólnie działają w kierunku utworzenia placu zabaw i rekreacji, którego dotąd miejscowość nie posiada. Czynem społecznym przygotowali już teren, czas na ogrodzenie i zakup wyposażenia. Sami nie dadzą rady pokryć wszystkich kosztów, dlatego też proszą o wsparcie finansowe. Można będzie im również pomóc kupując piękne, wykonane ręcznie palmy wielkanocne, których produkcja już trwa!

SZANOWNI PAŃSTWO!

My – babcie i matki oraz ojcowie i dziadkowie uznaliśmy, że jest ogromna potrzeba odciągnąć nasze dzieci i wnuki od wszechobecnej technologii multimedialnej. Postanowiliśmy wziąć aktywny udział w tworzeniu miejsca rodzinnych spotkań międzypokoleniowych, podczas których każda grupa wiekowa będzie mogła nie tylko wypocząć, ale także wzmacniać relacje rodzinne, rozwijać swoje talenty, doskonalić umiejętności, zadbać o sprawność fizyczną , a także kształtować wartości patriotyczne.

Mając na uwadze dobro naszych dzieci i wnuków, założyliśmy Stowarzyszenie z myślą o stworzeniu placu zabaw i rekreacji, którego nasza miejscowość Sławacinek nie posiada. Obecnie usunęliśmy krzewy i drzewa, uporządkowaliśmy i wyrównaliśmy teren pod przyszły plac zabaw. Teraz nadszedł czas na ogrodzenie i elementy wyposażenia.

Jako członkowie Stowarzyszenia wkładamy również własne środki i siły, lecz nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów. Dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, tutaj nawet niewielka kwota znaczy wiele. Za każdy dar serca, serdecznie dziękujemy.

Darowizna zostanie przeznaczona w całości na działalność statutową związaną z urządzaniem wyposażenia ww. placu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym świecie podporządkowanemu zyskom, nasza wdzięczność, jako jedyne, co możemy ofiarować, to mało. Mimo tego, zdecydowaliśmy się na napisanie tego listu, bo głęboko wierzymy, że choć: ” dziwny jest ten świat, to Ludzi Dobrej woli jest więcej i (…) ten Świat nie zginie dzięki nim”.

Za przychylność i wsparcie przedsięwzięcia serdecznie dziękujemy. Z pozdrowieniem Członkowie Stowarzyszenia.

Darowiznę można przesyłać na konto naszego Stowarzyszenia:
Santander Bank Polska S.A.
92 1090 2590 0000 0001 5375 3623
NIP : 537 2673519 REGON : 524868750
KRS : 0001028047

Więcej o działalności Stowarzyszenia Aktywni Mieszkańcy Gminy Biała Podlaska można przeczytać na profilu społecznościowym:
Stowarzyszenie Aktywni Mieszkańcy Gminy Biała Podlaska – FB <<==>> LINK

Członkowie Stowarzyszenia chcąc pozyskać środki na powstanie placu zabaw rozpoczęli tworzenie palm wielkanocnych, które już wkrótce będzie można zakupić i tym samym wesprzeć ich w realizacji zadania.

 

 

materiał, tekst i zdjęcia: Stowarzyszenie Aktywni Mieszkańcy Gminy Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama