Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego wzięli udział w koncercie charytatywnym

Policjanci międzyrzeckiego komisariatu włączyli się w organizację koncertu charytatywnego „Uratuj z nami serduszko Wiktorka”, którego celem jest wsparcie operacji w USA i leczenia trzyletniego chłopca. Impreza odbyła się w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

W miniony piątek w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim odbył się koncert charytatywny. Policjanci komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim natychmiast odpowiedzieli na zaproszenie organizatorów tj. Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim włączając się w przygotowania. Koncert podzielony był na dwie części dla młodszych oraz starszych mieszkańców.

Podkom. Aneta Laskowska Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji oraz asp. Piotr Grzeszyk, dzielnicowy międzyrzeckiego komisariatu współuczestniczyli w prowadzeniu imprezy. Jej celem było zebranie środków na dalsze leczenie chłopca.

Wiktorek Zawadzki urodził się z bardzo ciężką wadą serca jaką jest HLHS (hipoplastic left heart syndrome). Potrzebuje dwóch operacji korygujących budowę serca, które zostaną przeprowadzone w USA. Koszty operacji oraz transportu dziecka są szacowane na kwotę aż 16 mln złotych. Wciąż trwa zbiórka pieniędzy.

Szczegóły zbiórki w linku poniżej:  https://www.siepomaga.pl/wiktorek-zawadzki


 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama