Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Leśna Podlaska zagrała podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (film) (galeria)

28 stycznia mieszkańcy gminy Leśna Podlaska przyłączyli się do działań w ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Halę ZPO wypełnili licznie uczestnicy finału i młodzi artyści, którzy uświetnili wydarzenie swoimi występami. Tego dnia zebrano 17.425,97 zł.

32. Finał WOŚP odbył się w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Leśnej Podlaskiej. Tego dnia odbywały się zbiórki do puszek, a dodatkowo przeprowadzono licytację różnorodnych gadżetów podarowanych przez osoby prywatne, firmy i instytucje. 

Wydarzenie uświetnili swoimi występami członkowie zespołu Biała Big Band z Zespołu Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej, Szkoły Tańca Boogie Town oraz tancerze Kids Team ze Szkoły Podstawowej w Leśnej Podlaskiej. Publiczność obejrzała również pokaz gimnastyki artystycznej SGA Biała Podlaska i wysłuchała gry na skrzypcach w wykonaniu Oliwii Spychel.

W trakcie finału można było zasilić skarbonkę WOŚP poprzez udział w kiermaszu i loterii, dodatkowo organizatorzy zadbali o możliwość bezpłatnych badań medycznych. Na wszystkich uczestników czekały smakołyki przygotowane przez zaangażowane w przygotowania członkinie KGW, a wieczorem światełko do nieba w postaci pokazu ledowego Teatru Ulicznego Antidotum.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Gmina Leśna Podlaska
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
film: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama