Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Studniówka maturzystów LO w Międzyrzecu Podlaskim (film) (galeria)

Tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Władysława Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim zatańczyli na swoim wielkim balu studniówkowym, który odbył się 27 stycznia w restauracji Zacisze.

To bal jedyny w swoim rodzaju. Bal, uwierzcie mi na słowo, którego się nigdy nie zapomina. Bal, do którego wraca się zawsze myślami z takim sentymentem i rozrzewnieniem. Wiem, co mówię, dokładnie czterdzieści lat temu, jako uczeń tego liceum, naszego liceum, miałem przyjemność uczestniczyć w swojej własnej studniówce. I, uwierzcie mi, pamiętam to wydarzenie tak, jakby było wczoraj – mówił dyrektor szkoły Artur Grzyb.

Maturzystom międzyrzeckiego liceum towarzyszył tego dnia również zastępca burmistrza Paweł Łysańczuk. – Zawsze podkreślam, że ta studniówka ogólniaka jest dla mnie studniówką wyjątkową, bo tak jak pan dyrektor tak i ja jestem absolwentem tej najlepszej szkoły w Międzyrzecu Podlaskim. Zawsze będzie głęboko w moim sercu leżała. Studniówka to dzień wyjątkowy, przekonacie się w kolejnych dniach i miesiącach, że to wyjątkowy wieczór. To sentymentalna podróż w świat marzeń i wspomnień, bo część życia już za wami, ale tak naprawdę te prawdziwe przygody dopiero przed wami. Przed wami również te pierwsze dorosłe, odpowiedzialne decyzje. Życzę by te decyzje były słuszne, by temu towarzyszyła odpowiednia praca, która będzie gwarantem tego, że te wasze decyzje i marzenia się spełnią.

Galeria zdjęć – poniżej.

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Anna Ostapiuk
film: Anna Ostapiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama