Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Dzień Babci i Dziadka z firmą Wipasz w Klubie Seniora z Drelowa (film) (galeria)

Członkowie Klubów Seniora z gminy Drelów zgromadzili się 22 stycznia w Gminnym Centrum Kultury na wspólnych obchodach Dnia Babci i Dziadka. Seniorom towarzyszył wójt Piotr Kazimierski oraz przedstawiciele fundatora klubu - firmy Wipasz.

Do Drelowa przybyli członkowie pięciu klubów działających w ramach Klubu Seniora założonego na terenie gminy dzięki środkom, jakie na ten cel przeznaczyła firma Wipasz.

Klub Seniora działa w pięciu gminnych miejscowościach: Drelowie, Dołdze, Szóstce, Witorożu i Żerocinie. Skupia ponad 100 seniorów, którzy biorą udział w różnorodnych zajęciach koordynowanych przez Ewę Tarasiuk. Na organizację i funkcjonowanie organizacji wsparcia finansowego w kwocie 250 tys. zł udzieliła Fundacja „Pomocna Dłoń” firmy Wipasz S.A. Przedstawiciele firmy Marta Oksiuta i Michał Ślósarski towarzyszyli seniorom podczas obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Tego dna nie zabrakło wspólnej zabawy, tańców i piosenek, a także życzeń, gratulacji i upominków. Przedstawiciele poszczególnych klubów recytowali wiersze, wspominali młode lata, kiedy sami byli wnukami, wzięli również udział w zabawach animacyjnych.

 

materiał: Radio Biper Gmina Drelów
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk, Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama