Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Karnawałowa Potańcówka dla Seniorów w Białej Podlaskiej

Prezydent miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury zaprosili seniorów do udziału w „Karnawałowej Potańcówce”. Impreza odbyła się 20 stycznia w hali sportowej II LO im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej.

Taneczno-towarzyskie spotkanie seniorów oficjalnie otworzył Dyrektor Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego Zbigniew Kapela. Witając przybyłych gości powiedział m.in.: – Serducho się raduje, że to wydarzenie kulturalne cieszy się tak dużą popularnością. Niech zatem ten wieczór będzie czasem doskonałej zabawy.

Następnie w imieniu samorządu bialskiego uroczyście głos zabrał Prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. – Życzę wszystkim bialczanom byśmy w nowym roku i wszystkich kolejnych byli dobrzy, szczodrzy, serdeczni, nawzajem uśmiechnięci, dobrze sobie wzajemnie życzący i tak chętnie się integrujący – podkreślił włodarz miasta. Życzę byśmy tacy pozostali, by żadna siła tego nie zmieniła. A obok tego niech tradycyjnie nie braknie nam zdrówka i powodzenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i wspaniałej zabawy! – powiedział prezydent odwołując się do ducha bialskiej społeczności.

Prezydent wraz z małżonką rozpoczęli bal w pierwszej parze poloneza. Za dostojną parą ochoczo podążyli kolejni tancerze i zabawa „rozkręciła się” na dobre.

Do tańca przygrywał seniorom zespół Kawer, a impreza miała charakter koszyczkowy. Ilość miejsc była ograniczona i udział w niej mogli wziąć tylko zgłoszeni wcześniej uczestnicy.

Karnawałowa potańcówka była dla bialskich seniorów nie tylko okazją do spotkań i zawierania nowych znajomości, czy do tańca i szampańskiej zabawy. Impreza stała się również ważnym elementem integracji miejskiej społeczności.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Jan Kowalski

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama