Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Powiat: Spotkanie opłatkowe z policjantami pełniącymi służbę na granicy

W piątkowy wieczór na terenie powiatu bialskiego odbyło się spotkanie opłatkowe z policjantami oddelegowanymi do pełnienia służby na granicy. Uczestniczył w nim I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk. Komendant podziękował policjantom za dotychczasową służbę. Życzył też mundurowym oraz im rodzinom spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas. Kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, miłością i spędzaniem czasu w gronie najbliższych. Jednak nie wszyscy funkcjonariusze będą mieli okazję zasiąść do wigilijnego stołu wraz z rodziną. Wielu policjantów jest oddelegowanych do pełnienia służby przy wschodniej granicy RP.

W miniony piątek w Terespolu zostało zorganizowane spotkanie opłatkowe dla funkcjonariuszy, którzy w tym świątecznym okresie będą pełnić służbę na terenie powiatu bialskiego.

W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Jerzy Czebreszuk, insp. Wojciech Czapla Komendant Miejski Policji w Białej Podlaskiej wraz z Zastępcą podinsp. Mariuszem Kononiukiem, Komendant Komisariatu w Terespolu mł. insp. Krzysztof Gdula oraz policjanci z OPP w Katowicach wraz z dowódcą kom. Krzysztofem Jaroszewskim. Atmosfera spotkania pozwoliła oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków i poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Inspektor Jerzy Czebreszuk w swoim wystąpieniu zaznaczył, że ogromnie docenia trud, z jakim zmagają się funkcjonariusze służący przy wschodniej granicy RP. Komendant podkreślił, że funkcjonariusze zostawiają swoje rodziny w domach m.in. w okresie świątecznym. Wyjeżdżają, aby wesprzeć, w niezwykle wymagającej służbie, koleżanki i kolegów. Podkreślił również, że na szczególne wyróżnienie zasługują najbliżsi naszych funkcjonariuszy, którzy z wielką dozą zrozumienia wspierają ich w działaniach.

Zebrani dzielili się opłatkiem życząc sobie nawzajem wszystkiego co najlepsze, a komendanci uczestniczący w spotkaniu życzyli zgromadzonym zdrowych i przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Dziękując za dotychczasową pomoc, a ich rodzinom za zrozumienie i wsparcie mundurowych. 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama