Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Groził sąsiadom, trafił do aresztu

Do tymczasowego aresztu trafił 27-latek, podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec swoich sąsiadów. Sprawca groził im pozbawieniem życia i spaleniem. Mężczyzna usłyszał zarzuty w warunkach recydywy. Odpowie też za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara 4,5 roku pozbawienia wolności.

Pod koniec ubiegłego tygodnia dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące gróźb karalnych wobec mieszkańców jednego z bloków na terenie miasta. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sąsiad bez żadnego powodu groził zarówno jemu jak też żonie pozbawieniem życia. Dodał, że już od dłuższego czasu sąsiad zakłóca im spoczynek nocny w związku z organizowanymi imprezami. A podczas ostatniego zdarzenia mężczyzna grożąc zgłaszającym wypowiadać miał również groźby wobec jednego z policjantów, który wcześniej podejmował w stosunku do niego interwencję.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili kolejnych pokrzywdzonych, którym mężczyzna również miał grozić. Podejrzewany o te czyny 27-letni mieszkaniec miasta został zatrzymany do wyjaśnienia. W trakcie wykonywanych czynności policjanci ujawnili przy nim narkotyki.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu zarzutów. Za groźby karalne odpowiadał będzie w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. W piątek bialski sąd zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara do 4,5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama