Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Dążysz do osiągnięcia szczupłej sylwetki – sprawdź co przygotował dla Ciebie LOVE Catering!

Jedzenie w pudełku to nowy format, odpowiedni na każdej osoby, która chce zmienić nawyki żywieniowe i rozpocząć zdrowe odżywianie. Nasza firma cateringowa w Białej Podlaskiej LOVE Catering jest profesjonalistą w tej dziedzinie i każdy może zamówić u nas zbilansowaną dietę pudełkową z bezpośrednią dostawą do biura lub domu. Zaufaj naszym specjalistom, a nie będziesz musiał tracić czasu na chodzenie do sklepu i gotowanie.

Czy warto postawić na catering dietetyczny w Białej Podlaskiej?

Nasz catering dietetyczny Biała Podlaska pozwoli Ci zdrowo się odżywiać i osiągać cele sportowe, zawodowe i zdrowotne. Dostarczana do Ciebie dieta pudełkowa w Białej Podlaskiej wyróżnia się estetyką i gamą smaków. Nasze usługi otwierają przed Tobą nowe możliwości w codziennym żywieniu i pozwalają uczynić je urozmaiconym i zdrowym. Zamiast gotować w domu, zamawiają jedzenie w naszej firmie cateringowej a dostarczymy gotowy zestaw dań do Twojego domu lub biura.

Dlaczego warto nam zaufać? Przygotujemy jadłospis na cały tydzień i żadne danie nie powtórzy się, jedzenie będzie smaczne i estetyczne a powstanie ze starannie dobranych i świeżych składników. Usługi naszego cateringu wyróżniają się bardzo przystępnymi cenami, zawsze terminową dostawą. Przygotowane przez nas dania możesz zabrać ze sobą do pracy, szkoły lub na wycieczkę. Gwarantujemy świeżość posiłków, które powstają na bazie produktów dostarczanych przez znanych na rynku dostawców. Ponadto kontrolujemy dobór składników oraz ich prawidłowe przygotowanie. Posiłki przygotowujemy bezpośrednio przed wysyłką, według specjalnych receptur, w tym opracowanych indywidualnie przez Szefa Kuchni. Jeśli jesteś zainteresowany dostawą zdrowego i pysznego jedzenia, skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą Ci w ustaleniu menu.

Jak dieta pudełkowa w Białej Podlaskiej Low Carb wspomaga osiągnięcie szczupłej sylwetki?

Kwestia korekcji wagi w taki czy inny sposób staje się bardzo istotna. Ktoś chce pozbyć się nadmiaru tłuszczu ze względów czysto estetycznych, ale dla innych kwestia odchudzania jest ważna ze względu na poważne choroby. Aby pozbyć się nadwagi i uzyskać szczupłą sylwetkę, stosuje się różne opcje diety, ale jedną z najpopularniejszych jest dieta pudełkowa w Białej Podlaskiej Low Carb (niskowęglowodanowa), która pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej i redukcji wagi.

W naszym cateringu dietetycznym koncentrujemy się na wyliczeniu niezbędnych makroelementów które muszą znaleźć się w zbilansowanej diecie. Tłuszcze przechodzą z jelita cienkiego bezpośrednio do krwioobiegu w postaci kwasów tłuszczowych, skąd większość wykorzystywana jest do budowy błon komórkowych i innych potrzeb Twojego organizmu. Białka są głównym materiałem budulcowym naszego organizmu. Jedną z ważnych cech procesu wchłaniania białka jest jego ogromna energochłonność. Organizm zmuszony jest wydać znaczną ilość kalorii na ich rozkład w jelitach, aktywny transport do krwi, a następnie do komórki oraz syntezę nowych białek w organizmie. Zatem żywność białkową można uznać za żywność o zerowej lub nawet ujemnej kaloryczności.

Jakie korzyści zapewnia dieta pudełkowa w Białej Podlaskiej niskowęglowodanowa?

Węglowodany odpowiadają głównie za dostarczanie energii dla wszystkich funkcji życiowych organizmu. Wolno trawione węglowodany dostarczają glukozę do krwioobiegu, która ma czas na zaspokojenie potrzeb organizmu. Glukoza z szybkich węglowodanów powoduje gwałtowny wzrost poziomu cukru we krwi, a organizm uciekając przed hiperglikemią, na skutek uwolnienia przez trzustkę dużych ilości insuliny, całą glukozę kieruje do rezerw tłuszczu.

Głównym źródłem zapasów tłuszczu w organizmie są szybkie węglowodany. Przy bardzo dużym spożyciu zarówno węglowodany złożone, jak i nadmiernie spożywane tłuszcze, zarówno zwierzęce, jak i roślinne, mogą stać się źródłem tłuszczu. A produkty białkowe w ogóle nie wpływają na otyłość. Na tej podstawie w naszej firmie cateringowej opracowaliśmy dietę Low Carb z ograniczeniem węglowodanów do 30%. Ta prosta dieta pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej i wysokiego tempa metabolizmu. Bardzo pozytywnym czynnikiem jest brak uczucia głodu, co sprawia, że ten program jest bardzo wygodny. Ponadto korzystnie wpływa na układ nerwowy, koncentrację i skórę. Dieta niskowęglowodanowa to najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy sposób na odchudzanie, ponieważ nie jest dietą eliminacyjną.

Dlaczego nasz catering?

Nasz catering oferuje różne rodzaje diet pudełkowych i pozwala na wybór menu, dzięki czemu możesz samodzielnie zamienić swoje dania i jeść tylko to na co masz ochotę. Zapewnimy Ci bezpłatną konsultację z dietetykiem, który na podstawie przekazanych danych opracuje dla Ciebie spersonalizowany plan żywieniowy. Jeśli wolisz sam zająć się wyliczaniem kaloryczności Twoich posiłków skorzystaj z naszego kalkulatora kalorii.

Aktualne kupony rabatowe w LOVE:
https://fitposilki.pl/kody-rabatowe-love-catering/ 
https://abc-catering.pl/kody-rabatowe-love-catering/ 
https://cateringzdrowotny.pl/znizki-love-catering/ 
https://cateringbaf.pl/kody-rabatowe-love-catering/ 
 

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa w Białej Podlaskiej LOVE Catering jest nastawiona na zaspokajanie potrzeb swoich klientów. Możesz zamówić wybraną dietę pudełkową poprzez stronę internetową, telefonicznie lub za pomocą aplikacji mobilnej. Pomoże ona również korzystać z naszego programu lojalnościowego i otrzymywać zniżki. Nie zastanawiaj się dłużej i zamów optymalną dietę!

 
materiał: partner wydawniczy
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama