Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Na pomoc Małgosi – zwiększ jej szanse powrotu do zdrowia

Małgorzata Morawska, mieszkanka naszego regionu, to świetny psycholog, wrażliwy człowiek, a przede wszystkim kochająca żona i matka, współczująca, szczera i oddana przyjaciółka. Na początku listopada uległa wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego niezbędna jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Trwa zbiórka środków pieniężnych.

Małgorzata Morawska w wypadku doznała rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. Obecnie szansą na jej powrót do zdrowia jest rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku, obejmująca terapię neurologopedyczną, neuropsychologiczną i fizjoterapeutyczną. Możliwość taką oferuje całodobowy ośrodek rehabilitacji neurologicznej. Niestety, koszty pobytu i leczenia są bardzo wysokie, stąd konieczna jest pomoc finansowa od ludzi dobrej woli i otwartych serc. Miesięczny koszt pobytu w ośrodku szacuje się w okolicach 25-30 tys. zł w zależności od ilości potrzebnych zajęć rehabilitacyjnych.

Na co dzień Małgosia służyła nam – dzieciom, ich rodzicom, nauczycielom i innym specjalistom, pomocą i wsparciem. Każdego obdarowywała dobrym słowem, uśmiechem i radą. Teraz sama potrzebuje naszej pomocy. Uruchamiamy zbiórkę i prosimy o wpłaty na kosztowne leczenie, które zwiększy jej szanse na odzyskanie zdrowia i powrót do pełnej sprawności. Liczy się nawet najmniejsza wpłata. Akcja organizowana jest za zgodą najbliższej rodziny Małgosi. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy – zwracają się do ludzi dobrej woli prosząc o pomoc przyjaciele i współpracownicy Małgosi.

Zbiórka środków pieniężnych została uruchomiona na stronie pomagam.pl:
Zwiększenie szansy <<==>> LINK

 

materiał: pomagam.pl / Paweł Iwaniuk, koordynator działań na rzecz osób niepełnosprawnych przy Prezydencie Miasta Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama