Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Wandale w kinie w Wisznicach. Czwórka nastolatków odpowie za uszkodzenie mienia

Policjanci wisznickiego komisariatu ustalili sprawców zniszczenia wyposażenia toalety, znajdującej się na terenie miejscowego kina. „Wandale” urwali baterię łazienkową, zniszczyli też czujnik temperatury. Wartość strat została oszacowana została na kwotę 1300 złotych. O ten czyn podejrzewanych jest czworo nastolatków w wieku 13-16 lat. Ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

W połowie tygodnia policjanci wisznickiego komisariatu ustalili, że na terenie miejscowego kina doszło do uszkodzenia mienia. Sprawcy zniszczyli wyposażenie znajdującej się tam toalety. Urwali baterię umywalkową oraz zniszczyli czujnik temperatury, który został podpalony. Uzyskane informacje potwierdzili też pracowników obiektu, którzy wycenili wartość strat na kwotę 1300 złotych. Z przekazanych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło w miniony weekend.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą jeszcze tego samego dnia ustalili personalia 4 osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest czworo nastolatków w wieku 13-16 lat. Powodem tego zachowania miał być m.in. fakt, że jeden z nich zdenerwował się. Ustalamy wszystkie okoliczności sprawy, natomiast losem nastolatków zajmie się sąd rodzinny.


 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama