Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Siedlce: Caritas rusza z naborem do programów stypendialnych

Termin wydarzenia: 5 grudnia 2023
, godz. 00:00
„Skrzydła” i „Dwa Talenty” – to programy stypendialne dla dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia, które realizuje Caritas Diecezji Siedleckiej. Aktualnie prowadzony jest nabór na edycję 2023/2024. Zapraszamy do składania wniosków. Nabór potrwa do 5 grudnia 2023 r.

Wsparcie kierowane jest do dzieci i młodzieży z diecezji siedleckiej ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub losowej.

Dwa programy stypendialne

Program „Skrzydła” zrefunduje koszty zakupu niezbędnych pomocy naukowych, opłat związanych z dojazdami do szkoły, pobytem w internacie czy udziałem w wycieczkach szkolnych.

Program „Dwa Talenty” umożliwia dofinansowania kursów, szkoleń i warsztatów oraz zakup instrumentów muzycznych czy profesjonalnych pomocy dydaktycznych, ukierunkowanych na rozwój konkretnych pasji.

Niezbędne zgłoszenie wniosku

Aby zgłosić dziecko do wybranego programu należy pobrać ze strony internetowej Caritas Diecezjalnej wybrany wniosek. Następnie wypełniony wniosek należy złożyć w siedzibie naszej organizacji przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach, na II piętrze, w pokoju nr 205 lub przesłać na adres: Caritas Diecezji Siedleckiej, ul. Budowlana 1, 08-110 Siedlce – mówi Marta Próchnicka, diecezjalny koordynator funduszy stypendialnych.

Wnioski dostępne są tutaj: https://siedlce.caritas.pl/index.php/zglos-dziecko-do-programu-790.html

Kontakt: Więcej informacji udziela p. Marta Próchnicka – diecezjalny koordynator funduszy stypendialnych, skrzydla.siedlce@caritas.pl, tel. 504-429-423.


materiał: Caritas Diecezji Siedleckiej
tekst i zdjęcia: Anna Nowińska Biuro Prasowe Caritas Diecezji Siedleckiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama