Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Zostań wolontariuszem WOŚP. Przed nami 32. Finał w Białej Podlaskiej (zaproszenie)

Chcesz zostać wolontariuszem WOŚP? Rusza rekrutacja do 32. Finału w Białej Podlaskiej. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej Podlaskiej rozpoczął rekrutację wolontariuszy finału, który odbędzie się o w niedzielę 28 stycznia 2024 r. Radio Biper objęło patronat nad wydarzeniem.

Do przyłączenia się do akcji zaprasza Sztab WOŚP Biała Podlaska:

W sztabie mamy przygotowanych 450 miejsc dla wolontariuszy, którzy w niedzielę finałową rozpoczną zbiórkę oraz 35 Firmowych Puszek Stacjonarnych, które rozdysponowane będą w całym powiecie.

Niezmiennie rejestracja prowadzona jest internetowo. Wszystkie osoby chcące włączyć się w zbiórkę zapraszamy do współpracy poprzez rejestrację na platformie https://iwolontariusz.wosp.org.pl, wybierając Sztab: #2295 Biała Podlaska

W ramach procedury rejestracji Puszki Stacjonarnej dostępna jest rejestracja Firmowej Puszki Stacjonarnej przez Opiekuna – poprzez założenie konta na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, wybranie ścieżki „Chcę reprezentować firmę” i uzupełnienie Formularza Elektronicznego.

Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania puli dostępnych miejsc. Informacje dotyczące wolontariatu można również znaleźć na stronie Facebook: Sztab WOŚP Biała Podlaska oraz stronie internetowej Fundacji WOŚP.

Sztab WOŚP Biała Podlaska serdecznie dziękuje za dotychczasowe wsparcie. Kontynuując wieloletnią ideę Orkiestry w naszym mieście Sztab zwraca się z prośbą do firm i osób, które mogą pomóc w organizacji wydarzeń w ramach najbliższego finału. W myśl „Wszystkie ręce na pokład”, wszelkie wsparcie, w każdej formie jest potrzebne. Uzyskana pomoc będzie przeznaczona na organizację koncertu na Placu Wolności wraz ze „światełkiem do nieba”, miasteczka rozrywki dla dzieci i rodziców, wielu turniejów sportowych. Dzięki hojności sponsorów będziemy mogli również umilić pracę wolontariuszom, którzy pracują od godzin porannych przygotowując i nadzorując zaplanowane przedsięwzięcia podczas finału. Jest ich ok 50 osób.

Zachęcamy również do wsparcia aukcji internetowych, które ruszają już w grudniu. Zainteresowanych współpracą przy organizacji wydarzenia prosimy o kontakt ze Sztabem mailowo: wosp.bp@onet.pl lub telefonicznie.

Sztab do połowy stycznia 2024 r. będzie pracował zdalnie. Po 15-stym stycznia rozpoczniemy stacjonowanie w siedzibie Sztabu, który dzięki uprzejmości pana Prezydenta Michała Litwiniuka i pracowników Urzędu Miasta Biała Podlaska będzie znajdował się w bialskim urzędzie na ul. Piłsudskiego 3.

Gramy pod hasłem: TU WSZYSTK GRA! OK! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany będzie zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Sztab WOŚP Biała Podlaska
Marta Bąkowska – Szefowa Sztabu
Agnieszka Demczuk
Andrzej Wojciuk

Do pobrania:
Regulamin Firmowej Puszki Stacjonarnej

Regulamin wolontariusza 32. Finału WOŚP

 

materiał: Sztab WOŚP Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama