Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Wypadek z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego

Wczoraj kierowca dostawczego Mercedesa potrącił przechodzą z rowerem 39-latkę. Do zdarzenia doszło na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Cyklistka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy. Ustalamy okoliczności oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Mercedes potrącił 39-latkę, kiedy prowadziła rower przez przejazd dla rowerów. W wyniku wypadku 39-latka doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala. 49-letni kierowca Mercedesa był trzeźwy. Od kobiety została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Ustalamy wszystkie okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego tj. piesi i rowerzyści są bardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.

Dodatkowo jesień to czas, kiedy zmieniające się szybko warunki atmosferyczne wymagają od wszystkich uczestników ruchu ostrożności. Dostosujmy prędkość i wykonywane manewry do sytuacji na drodze, dając sobie i innym czas na właściwą reakcję.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama