Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

„Labirynt, w którym żyję” – wernisaż Moniki Tyczyńskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 października 2023
, godz. 18:00
Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Moniki Tyczyńskiej pn. "Labirynt, w którym żyję", który odbędzie się 6 października o godzinie 18:00.

Monika Tyczyńska urodziła się i mieszka w Warszawie. Jest absolwentką Wydziału Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 1996 r. w Pracowni Malarstwa pod kierunkiem prof. Zbigniewa Gostomskiego, aneks w Pracowni Tkaniny Artystycznej u prof. Wojciecha Sadleya oraz w Pracowni Ceramiki Artystycznej, pod kierunkiem Andrzeja Łopińskiego.

Sztuka w moim życiu obecna jest od zawsze, dość szybko zdałam sobie sprawę, że właśnie ta forma wyrazu i wypowiedzi jest mi bliska i nadaje życiu sens. W twórczości wypowiadam się poprzez bardzo różne techniki, głównie jest to malarstwo i rysunek, bardzo często wszelkiego rodzaju collage – opowiada sama artystka.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Galeria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:00 oraz w niedzielę od 11:00 do 16:00. Na wydarzenie zaprasza prezydent miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury.

 

materiał: BCK Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama