Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

W Białej Podlaskiej rozegrali turniej piłki plażowej o puchar prezydenta (film) (galeria)

W dniach 26-27 sierpnia na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej został rozegrany trzeci etap turnieju piłki plażowej o puchar prezydenta miasta.

Dziś mamy trzeci turniej kończący nasz cykl. Po tych turniejach odbędzie się podsumowanie klasyfikacyjne i wręczenie nagród. Gramy o puchar prezydenta miasta, a dodatkowo turniej jest sponsorowany przez dyrektora naszych obiektów Marcina Szweda. Planujemy zrobić taką cykliczną imprezę co roku, czyli trzy turnieje o puchar prezydenta. Mamy zespoły ze wschodniej ściany Polski, ale zamierzamy pójść w szerszy krąg, żeby zrobić promocję dla naszego miasta i zapraszać zespoły z różnych części kraju – wyjaśnia założenia turnieju jego współorganizator Grzegorz Piszcz.

Sportowi piłki plażowej doskonale służą piaszczyste obiekty przy szkole nr 6, które są otwarte codziennie w godz. 8:00-21:00 i cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych. – To jest fajny pomysł, jest integracja społeczeństwa, boiska służą naszym mieszkańcom, ale nie tylko – podkreśla nasz rozmówca, z którym spotykamy się podczas niedzielnej części turnieju.

Poprzedniego dnia rozegrano open kobiet i mężczyzn, niedziela to miksty, czyli pary mieszane. Na chwilę obecną w turnieju gra dziesięć par. Wśród nich m.in. zawodniczki miejscowego SKS Szóstka TPS Biała Podlaska, które w tym roku startowały w finale Mistrzostw Polski. – Możemy być dumni z naszej młodzieży, że chcą, grają i wspierają ten piękny sport – podsumowuje Grzegorz Piszcz, trener bialskich siatkarzy.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk / Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama