Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wernisaż Pawła Dobrowolskiego w Galerii Podlaskiej (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 1 września 2023
, godz. 18:00
Galeria Podlaska w Białej Podlaskiej zaprasza na wernisaż Pawła Dobrowolskiego, który odbędzie się 1 września o godz. 18:00.

Paweł Dobrowolski urodził się w sierpniu 1992 roku w Radomiu. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Uzyskał tytuł Magistra Sztuki w Pracowni Multimedialnej Kreacji Artystycznej i Pracowni Grafiki Warsztatowej z wyróżnieniem rektorskim. Zawodowo pracuje jako nauczyciel grafiki i projektowania multimedialnego w warszawskim Liceum Plastycznym.
Organizuje i uczestniczy w wystawach sztuki. Tworzy malarstwo, rzeźbę, murale, ceramikę, druki oraz muzykę elektroniczną.

„Miasto Wewnętrzne”

Wybudowało się we mnie miasto. Od trzydziestu lat rozwija się w nim infrastruktura, wykształcają się prawa, populacja stale rośnie. Miasto, w którym ciąży smog, na murach złuszczone graffiti i szpetne bazgroły, na horyzoncie żurawie, niedokończone wieżowce i niewyburzone ruiny. Puste dróżki i zakorkowane szosy. Dzielnice, w których mieszkańcy są spokojni i szczęśliwi oraz takie, w których ludzie krzyczą, i atakują się wzajemnie. Miasto, w którym niejeden odwiedzający się zgubił. Zapraszam. Opowiem Ci, o czym to miasto śni – zaprasza na wernisaż autor prac Paweł Dobrowolski.

 

 

materiał, tekst i zdjęcie: Galeria Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama