Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W jego mieszkaniu kryminalni zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychoaktywne w tym niemal 7 litrów pochodnej GHB. Mężczyzna usłyszał zarzuty w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

W środę rano bialscy kryminalni weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta. Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że przebywający tam 30-latek może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili posiadane informacje. W trakcie prowadzonych czynności zabezpieczyli środki odurzające i substancje psychoaktywne w tym marihuanę, tabletki ekstazy, amfetaminę, LSD oraz niemal 7 litrów płynnej substancji, która znajdowała się plastikowych bańkach. Po przeprowadzeniu wstępnego badania okazało się, że jest to zabroniona ustawą pochodna GHB. Wszystkie nielegalne substancje zostały zabezpieczone natomiast 30-latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama