Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sport i rekreacja na festynie w Rakowiskach (film) (galeria)

Niedzielne popołudnie mieszkańcy Rakowisk i okolicznych miejscowości spędzili rodzinnie na festynie sportowo - rekreacyjnym, na który zaprosili tego dnia wspólnie Wójt Gminy Biała Podlaska, Stowarzyszenie Rozwoju Rakowisk, Przedszkole Samorządowe w Rakowiskach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. turniej piłki siatkowej, gry i zabawy z nagrodami i kąpiel w pianie, a także niezawodne dmuchańce. Dzień uprzyjemnili swoimi występami członkowie zespołów Margerytki i Zorza oraz wokalistka Małgorzata Derlukiewicz. Nie zabrakło również stoiska z zabawkami i słodką gastronomią.

Na festyn przybyło mnóstwo dzieci, rodziców i znajomych. To doskonała okazja, by spotkać się w gronie rodziny, znajomych i przyjaciół, cieszyć się dobrym jedzeniem, zabawą i rozmowami – mówił tego dnia sekretarz gminy Krzysztof Radzikowski. Jak podkreślił, organizacja tej i podobnych imprez możliwa jest dzięki dobrej współpracy samorządu i Stowarzyszenia Rozwoju Rakowisk, które aktywnie działa, pozyskuje środki finansowe i inwestuje w ten teren. – Festyn odbywa się z dofinansowaniem gminy. Tak jak co roku gmina ogłasza otwarty konkurs ofert na imprezy z zakresu sportu i rekreacji oraz kultury i jest to okazja, gdzie stowarzyszenia mogą składać oferty. W drodze konkursu wyławiane są najlepsze pomysły, które gmina dofinansowuje. 

 

materiał: Radio Biper Gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama