Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Całe rodziny bawiły się na pikniku w Czosnówce (film) (galeria)

Sołtys Jarosław Abramowski, rada sołecka oraz KGW z Czosnówki przy wsparciu wójta i Gminnego Ośrodka Kultury zaprosili w niedzielne popołudnie do swojej altany na Piknik Rodzinny.

Impreza odbywa się dzięki licznym sponsorom i KGW z Czosnówki, dziękujemy również wszystkim, którzy pomagali przy organizacji – mówił witając zgromadzonych gości sołtys wsi Czosnówka Jarosław Abramowski. Do podziękowań przyłączył się radny powiatu bialskiego Arkadiusz Maksymiuk. – Dziękuję za tą wspaniałą inicjatywę, za to, że ludzie mogą się spotkać, porozmawiać, że możemy wszyscy miło spędzić czas.

Wśród przybyłych na wydarzenie był skarbnik gminy Biała Podlaska Krzysztof Radzikowski. – To wielka przyjemność móc uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu na pikniku rodzinnym. To szczególny czas, w którym możemy się spotkać, wymienić doświadczeniami, skosztować pysznego jedzenia, dobrze się pobawić oraz porozmawiać o bieżących problemach. To piknik rodzinny, a rodzina to coś wyjątkowego dla wszystkich, to ludzie, z którymi przebywamy przez całe życie, dzielimy z nimi radosne i trudne chwile – podkreślił w słowach skierowanych do imprezowiczów.

W programie wydarzenia znalazły się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy imprezy mogli liczyć na pokazy, występy artystyczne zespołów z terenu gminy Biała Podlaska, konkursy z nagrodami oraz stoiska promocyjne przygotowane przez zaprzyjaźnione firmy i instytucje. Nie zabrakło dmuchanego placu zabaw dla dzieci i strefy gastronomicznej, a piknik uwieńczyła wspólna zabawa pod chmurką.

materiał: Radio Biper Gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Małgorzata Mieńko
film: Małgorzata Mieńko
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama