Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Artyści malowali w Woskrzenicach. Obrazy zaprezentowano podczas plenerowej wystawy (film) (galeria)

22 czerwca w Dworze Woskrzenice miało miejsce podsumowanie pleneru malarskiego, w którym wzięli udział znani i cenieni artyści z kraju. Tego dnia odbył się wernisaż wystawy, który uświetniła swoim koncertem Kameralna Orkiestra Akordeonowa Arti Sentemo.

Pierwszy plener malarski w Dworze Woskrzenice w Woskrzenicach Dużych został zorganizowany przez małżonków Dominikę i Filipa Maksymiuków i odbywał się w dniach 12-22 czerwca.

Jego uwieńczeniem był wernisaż poplenerowej wystawy prac Marii Dziopak, Krzysztofa Trzaski, Marka Wróbla, Stanisława Marka Śledzińskiego, Włodzimierza Pytkowskiego, Marii Bieńkowskiej-Kopczyńskiej, Janusza Błaszczaka, Anety Jaźwińskiej, Grzegorza Kalinowskiego, Daniela Pieluchy i Tatiany Pytkowskiej.

Galeria zdjęć – poniżej.

Uczestnicy wernisażu wysłuchali koncertu w wykonaniu kwintetu akordeonowego Arti Sentemo pod batutą Zbigniewa Czuryło. Kameralną Orkiestrę Akordeonową tworzą uczniowie Zespół Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fr. Chopina w Białej Podlaskiej: Marcel Semeniuk, Stanisław Krupa, Jakub Palinowski, Marcin Mitura, Mateusz Golonka.

 

materiał: Radio Biper Gmina Biała Podlaska
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
film: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama