Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Sukces bialskich tancerzy Dance Academy Studio (galeria)

Aż 71 cennych medali przywieźli tancerze Dance Academy Studio z XII Festiwalu Tańca DANCE PROJECT. Turniej odbył się 18 czerwca w Starym Dworze. W konkursie wzięło udział blisko tysiąc tancerzy z północnej i wschodniej Polski. Rywalizacja została przeprowadzona na deskach amfiteatru nad malowniczym zalewem Siemianówka.

Tancerze prezentowali się w licznych stylach tanecznych, m.in. modern, taniec współczesny, hip hop oraz w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solo, w duetach, mini formacjach i formacjach. Świetnie zaprezentowali się na nim tancerze bialskiego Dance Academy Studio.

Podopieczni DAS-u aż 22-krotnie stawali na podium! Bialczanie kolejny raz pokazali klasę zdobywając 71 cennych medali i 6 pucharów.

To kolejny raz, kiedy Dance Academy Studio reprezentowało miasto Biała Podlaska na prestiżowym turnieju tańca. Bialscy tancerze mają na swoim koncie blisko 600 tytułów wytańczonych na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach. Festiwal Dance Projekt był świetnym podsumowanie sezonu turniejowego DAS-u.

Dance Academy Studio to szkoła tańca nowoczesnego, współczesnego i klasycznego dla dzieci i młodzieży działająca od 2009 roku przy Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

Instruktorem grupy jest Karolina Brodzik Zaremba.

W wakacje ruszają nabory do grup turniejowych zespołu.

Serdecznie gratulujemy!

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Marta Woźniak Impresariat artystyczny Bialskiego Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama