Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Dzieci z Woskrzenic pokonały trasy Parku Linowego Margaj (galeria)

Dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego oraz klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Woskrzenicach Dużych pod opieką wychowawczyń Sylwii Koszołko, Anity Muzal, Marty Panasiuk, Doroty Kostyra oraz Katarzyny Zalewskiej w dniu 23 maja spędziły ciekawą przygodę w Parku Linowym „Margaj” w Koczukówce.

Na miejscu zostaliśmy miło powitani przez obsługę parku oraz zapoznani z zasadami panującymi w parku linowym dotyczącymi zasad bezpieczeństwa. Dzieci bawiły się wspaniale. Zabawa w parku dała możliwość sprawdzenia swoich sił i charakteru w ekstremalnych warunkach. Mimo że była to „Trasa Maluch”, dla wielu nie była wcale taka łatwa, mimo to bardzo bezpieczna i dostosowana do możliwości małych dzieci. Trasa posiadała wiele przeszkód do pokonania, co sprawiło maluchom dużo radości. Wszystkie dzieci szczęśliwe i zadowolone kilkakrotnie przechodziły wyznaczony szlak.

Dzieci mogły skorzystać również z placu zabaw, na którym huśtały się, bawiły w piaskownicy, zjeżdżały na zjeżdżalniach i skakały na trampolinie. Ostatnią  atrakcją był przejazd  kolejką wykonaną z beczek. Mimo zmęczenia dzieci były bardzo zachwycone nowymi doświadczeniami.

 Celem wycieczki była nie tylko doskonała zabawa, ale uświadomienie, jak ważny jest ruch i przebywanie na świeżym powietrzu oraz aktywny sposób spędzania czasu.

 

materiał: SP Woskrzenice
tekst: Sylwia Koszołko
zdjęcia: Katarzyna Zalewska
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama