Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Nękał swoją byłą partnerkę, trafił do aresztu

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 26-latek, który podejrzany jest o uporczywe nękanie swojej byłej partnerki. Z ustaleń mundurowych wynika, że sprawca groził kobiecie śmiercią, śledził ją oraz niepokoił telefonicznie. Dodatkowo groził również jej znajomym, których usiłował zaatakować piłą elektryczną. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend do janowskiego komisariatu zgłosiła się 22-latka zaniepokojona zachowaniem byłego partnera. Z relacji kobiety wynikało, że mężczyzna od kilku miesięcy nęka ją. Grozi jej śmiercią i zniszczeniem mienia, śledzi jak też obserwuje jej miejsce zamieszkania, a także niepokoi telefonicznie. Przez to wszystko czuje się zagrożona i obawia się o swoje życie.

Dodatkowo tego dnia otrzymaliśmy kolejne zgłoszenie dotyczące 26-letniego mieszkańca Janowa Podlaskiego. Z przekazanej informacji wynikało, że agresywny i nietrzeźwy mężczyzna groził znajomym pokrzywdzonej. Po awanturze próbował zaatakować ich piłą elektryczną. Dzięki skutecznej obronie poszkodowanych żadna z tych osób nie doznała obrażeń ciała, a piła została skutecznie odebrana agresorowi.

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za stalking i groźby karalne, a także usiłowanie uszkodzenia ciała pokrzywdzonych.

Wczoraj wobec 26-latka na wniosek Policji i prokuratury, bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama