Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 7 czerwca 2023
, godz. 17:00
Gminny Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim zaprasza do udziału w konkursie "Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych", w którym można zgłaszać własne pomysły inicjatyw do zrealizowania w tym roku.

Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych to konkurs na oddolne inicjatywy kulturalne mieszkańców gminy Międzyrzec Podlaski, realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury+ Edycja 2023 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jego celem jest zaangażowanie i aktywizacja lokalnej społeczności do uczestnictwa w działaniach kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury, tworzenie, upowszechnianie i ochrona kultury wspólnie z mieszkańcami gminy, a także integracja mieszkańców. Efektem konkursu będzie wyłonienie, dofinansowanie oraz realizacja od 3 do 7 wybranych inicjatyw społecznych.

Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna lub grupa inicjatywna trzech osób. Organizatorzy dopuszczają możliwość uczestnictwa w grupie inicjatywnej osób niepełnoletnich, które ukończyły 15 lat (za zgodą rodzica/ opiekuna prawnego).

Formularz i szczegóły konkursu:
Konkurs inicjatyw. Sąsiedzka Giełda Projektów Kulturalnych <<==>> LINK

W ramach konkursu przewidziano budżet na łączną kwotę 30.000 zł. Termin naboru wniosków na inicjatywy oddolne upływa 20 czerwca, a nagrodzone pomysły zostaną zrealizowane w terminie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r.

GOK zaprasza na spotkanie organizacyjne, w którym weźmie udział animator wyznaczony z ramienia Narodowego Centrum Kultury. Spotkanie odbędzie się 7 czerwca o godz. 17:00 w świetlicy w Wysokim.

 

materiał: GOK Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama