Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Gmina Międzyrzec Podlaski Samorządowym Liderem Edukacji

Podczas Gali Finałowej 12. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji” triumfowała Gmina Międzyrzec Podlaski, której przyznano cztery certyfikaty i wyróżnienia, w tym certyfikat Samorządowego Lidera Edukacji.

W dniu 13 kwietnia w Sali Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie przedstawiciele międzyrzeckiego samorządu gminnego: wójt Krzysztof Adamowicz, kierownikiem Referatu Oświaty Marta Cybulska-Demczuk oraz dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Halasach oraz Katarzyna Radzikowska odebrali przyznane certyfikaty i wyróżnienia:

Gmina Międzyrzec Podlaski – Certyfikat Samorządowy Lider Edukacji

Certyfikat został przyznany za ponadnormatywną dbałość o rozwój szkolnictwa na terenie gminy, jako dowód nowoczesności, wysokich ambicji jednostki samorządu terytorialnego, wyróżnianie się pod względem inwestycji w oświatę i jej infrastrukturę, a także wspieranie innowacji edukacyjnych. Ponadto za szczególne, znaczące osiągnięcia dydaktyczne, organizatorskie, kulturalne i sportowe placówek oświatowych z terenu gm. Międzyrzec Podlaski.

Wójt Krzysztof Adamowicz – Medal Edukacyjny Samorządowy Lider Przyszłości

Medal przyznany za najbardziej innowacyjne, nowatorskie i wizjonerskie działania edukacyjne w samorządach, będące ogólnopolską wizytówką lokalnej oświaty na miarę XXI wieku.

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w HalasachCertyfikat Edukacyjnej Doskonałości

Certyfikat przyznany za szczególnie wysoką jakość edukacji, nowoczesny model zarządzania oraz znaczące sukcesy w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych odebrała dyrektor Katarzyna Radzikowska.

Marta Cybulska-Demczuk – Wyróżnienie Nadzwyczajne Menedżer Sukcesu w Oświacie

Wyróżnienie przyznane za szczególne osiągnięcia zawodowe w zakresie realizacji nowoczesnej, aktywnej, spójnej i innowacyjnej polityki oświatowej.

materiał, zdjęcia: UG Międzyrzec Podlaski
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama