Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wiosenne inspiracje. Dzień Odkrywców Talentów w szkole w Ortelu Książęcym Drugim (galeria)

21 marca, jak co roku, w Szkole Podstawowej w Ortelu Książęcym Drugim, odbyły się obchody Pierwszego Dnia Wiosny połączonego z Dniem Talentów oraz dniem otwartym. Tego samego dnia w 2011 r. szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”. Od tamtej pory – właśnie ten dzień - Pierwszy Dzień Wiosny - stał się również Dniem Odkrywców Talentów.

Na szkolnej scenie zaprezentowały swoje talenty dzieci ze wszystkich klas. Widzowie mogli wysłuchać wierszy i piosenek, obejrzeć tańce i skecze, a nawet spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek.

Po części artystycznej odbyły się wybory najlepszej kukły Pani Wiosny wykonanej przez uczniów wszystkich klas. Jury miało problem z wyborem, ponieważ wszystkie były piękne, kolorowe i zachwycały pomysłowością wykonania. Główne nagrody, w postaci gier planszowych, przyznano klasie trzeciej i szóstej. Na uroczystość zaproszono również dzieci i ich rodziców zainteresowanych nauką w naszej szkole. W programie dnia otwartego było wspólne powitanie wiosny, zwiedzanie szkoły, spotkanie z robotami, zajęcia plastyczne, gry i zabawy.

Widać wyraźnie, że wiosna i budząca się do życia przyroda zainspirowała zarówno małych artystów jak i ich opiekunów do naprawdę ciekawych i twórczych pomysłów.

 

materiał, tekst i zdjęcia: SP w Ortelu Książęcym Drugim
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama