Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Międzyrzecka „Trójka” bezkonkurencyjna w siatkówce chłopców i dziewcząt – Igrzyska Dzieci

Komunikat Końcowy Finału Powiatu Bialskiego w piłce siatkowej „4” dziewcząt i chłopców * Igrzyska Dzieci*, przeprowadzonego w dniu 27.02.2023 r. godz. 10.00 – hala Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Zawody finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

System gier:– do 2 wygranych setów (set 25 pkt.)

CHŁOPCY

kolejność rozgrywanych spotkań – podział na pary gry na krzyż:

SP Chotyłów – SP Nr 3 Międzyrzec Podl 0:2 (9:25, 16:25)
SP Łomazy – SP Rokitno 2:1 (20:25, 25:11, 15:8)

mecz o III miejsce

SP Chotyłów – SP Rokitno 2:0 (25:13, 25:19)

mecz o I miejsce

SP Nr 3 Międzyrzec Podlaski – SP Łomazy 2:0 (25:11, 25:16)

kolejność miejsc:

I miejsce SP Nr 3 Międzyrzec Podlaski – opiekun Wojciech Lubański
II SP Łomazy – opiekun Ireneusz Korszeń
III SP Chotyłów – opiekun Artur Sieraj
IV SP Rokitno – opiekun Dorota Hura

 

DZIEWCZĘTA

kolejność rozgrywanych spotkań – każdy z każdym :

SP Wisznice – SP Leśna Podl 2:0 (25:8, 25:18)
SP Leśna Podl – SP Nr 3 Międzyrzec Podl 0:2 ( 1:25, 20:25)
SP Wisznice – SP Nr 3 Międzyrzec Podl 1:2 ( 9:25, 25:20, 13:15)

kolejność miejsc:

I miejsce SP Nr 3 Międzyrzec Podlaski – opiekun Wojciech Lubański
II SP Wisznice – opiekun Dorota Nuszczyk
III SP Leśna Podlaska – opiekun Joanna Parafiniuk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie:

Dziewczęta: Domańska Alicja, Dymitruk Natalia, Jasińska Irmina, Kobyłka Nina, Lipińska Natalia, Łosicka Julia, Maksymiuk Hiacynta, Małachwiejczyk Martyna, Matacz Karolina, Pietruk Liwia, Romowska Żuk Iga, Sidorczuk Daria.

Chłopcy: Bartoszuk Karol, Czapliński Antoni, Ebert Kamil, Filipiuk Borys, Głuchowski Szymon, Jurkowski Jakub, Karwowski Karol, Lubiejewski Filip, Łosicki Gabriel, Mazurek Krystian, Oleksiuk Bartłomiej, Pietruczenko Michał, Szyndler Jakub, Więckowski Tomasz, Wysokiński Maksymilian,

Finał rejonu w dniu:

DZIEWCZĘTA – 13.03.2023 r. godz.10.00- SP 6 Białej Podlaskiej

CHŁOPCY – 14.03.2023 r. godz.10.00- SP 6 Białej Podlaskiej

Obowiązkowo rejestracja SRS.

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.


materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst i zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama