Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Małaszewicze: Bal Ósmoklasisty (galeria)

W sobotni wieczór – 4 lutego uczniowie klas ósmych Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach odłożyli na bok wszystkie troski i zmartwienia i dali się porwać w rytm dobrej zabawy. Wspaniała muzyka, wiele wzruszeń i wyjątkowa atmosfera – właśnie tak wyglądał tegoroczny Bal Ósmoklasisty, który stał się już tradycją szkoły. W uroczystości, oprócz przyszłych absolwentów uczestniczyli dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz dumni ze swoich pociech rodzice. Jak przystało na podniosłość wydarzenia, bal rozpoczął się uroczystym polonezem.

Tegoroczny układ przygotowany pod kierunkiem nauczyciela wychowania fizycznego – Doroty Tarkowskiej wzbudził wzruszenie i wiele emocji. Burza oklasków była zasłużoną nagrodą dla wykonawców. Gdy ucichły ostatnie dźwięki poloneza, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w niezwykle popularnej i żywiołowej belgijce. W dalszej części młodzież podziękowała dyrekcji, wychowawcom z klas I-III i obecnym – Annie Borowik i Jowicie Moroz oraz wszystkim nauczycielom za trud włożony w edukację oraz wręczyła upominki.

Uczniowie nie zapomnieli też o rodzicach, którzy zawsze wspierają dobrą radą, są wyrozumiali i zachęcają do pokonywania przeszkód. Następnie głos zabrała pani dyrektor – Katarzyna Krawczyk, która wyraziła swoją wdzięczność nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie, rozwijanie talentów i kształtowanie świata wartości. Skierowała również wiele ciepłych słów w stronę ósmoklasistów – głównych bohaterów uroczystości, życząc im jak najlepszych wyników na egzaminie, dobrych życiowych wyborów i przetrwania szkolnych przyjaźni. Wyraziła nadzieję, że ten wyjątkowy wieczór młodzież będzie wspominać bardzo ciepło i z sentymentem, bo przecież „Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy…

Po oficjalnej części uroczystości, rozpoczęła się nieoficjalna – z poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców i wspaniałą zabawą. Młodzież wraz z nauczycielami i rodzicami bawiła się znakomicie w otoczeniu wspaniałej dekoracji, przy ulubionej muzyce, którą zapewnił dj RS. Wszyscy chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. Dzięki zaangażowaniu rodziców, wychowawców i przyszłych absolwentów, ta niepowtarzalna uroczystość na długo pozostanie w pamięci.

Pani dyrektor Katarzyna Krawczyk z dumą podkreśla, że sobotni egzamin z umiejętności zabawy w miłej, serdecznej i kulturalnej atmosferze uczniowie zdali celująco. – Mam nadzieję, że młodzież umiejętnie wykorzysta czas, jaki pozostał do egzaminu ósmoklasisty, a wysiłek i wytrwałość zaowocują dobrymi wynikami na tym pierwszym poważnym egzaminie – dodaje.

 

tekst i zdjęcia: Zespół Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama