Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Terespol: Trwają poszukiwania 46-letniego Jarosława Banacha

Trwają poszukiwania 46-letniego Jarosława Banacha. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez członków rodziny pod koniec grudnia ubiegłego roku, w miejscu swojego zamieszkania. Od chwili zgłoszenia policjanci z komisariatu w Terespolu sprawdzają każdy trop mogący przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu. Wczoraj mundurowi wspólnie ze strażakami sprawdzali rejon rzeki Czapelka jak też znajdującego się nieopodal zbiornika wodnego.

Policjanci z komisariatu w Terespolu poszukują mieszkańca Terespola, 46-letniego Jarosława Banacha. Mężczyzna w dniu 30.12.2022 r. widziany był przez członka swojej rodziny w miejscu zamieszkania, od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego aktualne miejsce pobytu nie jest znane. Rysopis zaginionego: wzrost: 180 cm, sylwetka średnia, włosy: krótkie, czarne, nos: średni, oczy: piwne.

Od chwili zgłoszenia trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. Każdego dnia funkcjonariusze sprawdzają posiadane informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. Przeszukany został rozległy teren przyległy do miejsca zdarzenia jak też okoliczne miejscowości. Wczoraj policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Małaszewiczach sprawdzali koryto rzeki Czapelka jak też akwen wodny o tej samej nazwie. Dzisiaj trwa kolejny dzień poszukiwań.

Podczas poszukiwań wykorzystywany jest również specjalistyczny sprzęt m.in. drony. Użycie tego rodzaju nowoczesnego sprzętu w poszukiwaniach na dużych obszarach pozwala na sprawdzenie terenu i dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne w trakcie penetracji pieszej przez policjantów i strażaków. W trakcie działań wykorzystany był również pies tropiący.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Terespolu, pod numerem telefonu 47 81 49 210 lub na numer alarmowy 112.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama