Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Świąteczne spotkanie bialskiego biznesu (film) (galeria)

Prezes Jarosław Łepecki i wiceprezes Magdalena Jaworska-Kucharczuk - władze Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej w Białej Podlaskiej - mieli zaszczyt powitać dziś (19.12) wszystkich zebranych członków, przyjaciół i gości Izby w jej siedzibie na świątecznym spotkaniu. Prezes Łepecki podsumował ostatnie lata działalności Izby. Oferta członkostwa w BPIG jest atrakcyjna. Co roku do ekipy bialskich przedsiębiorców dołącza po kilku nowych członków. Głos bialskopodlaskiego biznesu jest coraz silniejszy.

Wśród gości i przyjaciół Izby w spotkaniu udział wzięli m.in.: poseł Riad Haidar, rzecznik MiŚP Adam Abramowicz, rektor Akademii  Bialskiej Jerzy Nitychoruk, zastępca prezydenta Maciej Buczyński (w imieniu prezydenta Michała Litwiniuka) oraz wójt Wiesław Panasiuk. Wśród obecnych członków BIPG prezesi, członkowie zarządów, szefowie, menagerzy, dyrektorzy i przedstawiciele największych ale i tych mniejszych firm regionu.

Przygotowując się do podsumowania mijającego roku doszedłem do wniosku, że nie da się tego uczynić bez odniesień do historii i ostatnich siedmiu lat. Jako Bialskopodlaska Izba Gospodarcza nie chcemy nigdy zabierać głosu na temat bieżącej polityki, jednakże o wszystkim, co ma bezpośrednie przełożenie na gospodarkę i otoczenie prawne, w którym funkcjonują nasze firmy, mamy prawo, ba! obowiązek o tym mówić – stwierdził prezes BPIG w Białej Podlaskiej Jarosław Łepecki przypominając historię powstania mechanizmów wolnego rynku.

Postaramy się dokonać tak dobrego wyboru, żeby przedsiębiorcy uniknęli problemów, żeby gospodarka i wszelkie jej gałęzie pozostała sterowana ręcznie – zapewniał poseł na Sejm RP Riad Haidar.

Nic nie dzieje się gwałtownie z dnia na dzień, więc miejmy nadzieję, że ten nadchodzący Nowy Rok będzie przynajmniej taki, w którym nasze firmy przetrwają. Życzę, by te przeciwności, które dotkną nas bardzo mocno, nie zachwiały podstawami naszych firm. By przetrwały i doczekały takiego okresu, że będzie warto inwestować i dalej się rozwijać – życzył prezes Jarosław Łepecki.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki / Gwalbert Krzewicki
film: Mariusz Maksymiuk / Krzysztof Lewczuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama