Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kolejny Jarmark Bożonarodzeniowy w Białej Podlaskiej już za nami (galeria)

W dniu 17 grudnia Plac Wolności w Białej Podlaskiej wypełniło kilkadziesiąt stoisk z rękodziełem artystycznym, wyrobami ludowymi, świątecznymi przysmakami i produktami lokalnych wytwórców. Na stoiskach miejskich instytucji kultury można było skorzystać z ciekawej oferty wydawniczej i edukacyjnej. W trakcie wydarzenia odbyło się rozstrzygnięcie konkursów na najpiękniejsze życzenia i przedszkolną kolędę. Na scenie prezentowali się wokaliści, muzycy i tancerze, a atmosferę zbliżających się świąt podkreślały kolędy, miejskie iluminacje i sypiący z nieba biały puch. Wkrótce relacja z wydarzenia.

Na scenie prezentowali się: skrzypaczka Oliwia Spychel, „Chór Młodzi Duchem” Klub Seniora „Czas”, ZPiT „Podlasiacy”, Studio Wokalne „Brevis”, Grupy Expand i Iskierki oraz Zespół Taneczny „Kids Team”.

W trakcie jarmarku rozstrzygnięto konkurs na kartkę świąteczną „Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe z Białej Podlaskiej”, wyniki dostępne w materiale:

Znamy już zwycięzców III edycji konkursu na kartkę świąteczną „Najpiękniejsze życzenia z Białej Podlaskiej” <<==>> LINK

Odbyło się również podsumowanie konkursu „Kolędy Przedszkolaka” przeprowadzonego przez Fundację Kreacja „Magia Rąk”, wyniki podamy niebawem. Harcerze z Hufca ZHP Biała Podlaska przekazali betlejemskie światełko pokoju, a uczestnicy jarmarku brali również udział we wspólnym kolędowaniu.

Organizatorami wydarzenia byli: prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk, Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego oraz Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Białej Podlaskiej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama