Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Mikołajki w Styrzyńcu

Do Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu zawitał Święty Mikołaj. W podziękowaniu za prezenty dzieci wykonały prace plastyczne i zaśpiewały mu piosenki.

„W mikołajki – jak dobrze wiecie,
Dziadek Mróz chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie”

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień 6 grudnia. Od samego rana panowała radość i poruszenie. Dzieci z całej szkoły z  wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa, nasłuchując dźwięku dzwoneczków. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszyscy ubrani byli w stroje z akcentem mikołajkowym. Pomimo braku białego puchu, wyczekiwany gość jak co roku przybył na czas. Na buziach dzieci pojawił się uśmiech. Mikołaj z Panią Mikołajową przywitali serdecznie wszystkich. Oprócz worka pełnego prezentów, przywiózł ze sobą dużo radości. Rozmawiał z dziećmi, zachęcając je, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli. 

Dzieci  przygotowały się do tego spotkania bardzo starannie. Wykonały prace plastyczne z wizerunkiem Mikołaja,  prezentowały przed gościem piosenkę a na pożegnanie podarowały  słodki upominek. Zdjęcia zrobione z Mikołajem  będą wspaniałą pamiątką z tego spotkania. Szkoda, że taki gość pojawia się tylko raz w roku, ale w tym jest cała jego magia. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok!

materiał, tekst i zdjęcia: M. Filipiuk, SP w Styrzyńcu
opracowanie: Anna Ostapiuk

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama