Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Roskosz: OHP trwa realizacja kursu języka angielskiego

W Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy trwa realizacja kursu języka angielskiego, zajęcia realizowane są w ramach projektu zagranicznych staży zawodowych finansowanego ze środków programu Erasmus +.

Dzięki uczestnictwu w zajęciach młodzież ma możliwość uczyć się podstaw języka angielskiego oraz zaznajomić z terminologią specjalistyczną w zawodzie, którego uczą się w szkole.

Dziewięcioosobowa grupa biorąca udział w kursie to wychowankowie ECKiW OHP w Roskoszy, kształcący się w zawodach: kucharz, cukiernik, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, którzy wraz z kadrą wychowawczą w styczniu 2023r. wyjadą na dwutygodniowy staż zawodowy na Węgry.

Uczestnicy projektu będą mieli okazję zdobywać doświadczenie zawodowe i kwalifikacje w placówce kształcenia zawodowego. Dzięki takim działaniom młodzież uzupełni wiedzę i umiejętności nabyte w szkole, jak również będzie rozwijać umiejętności praktyczne w zakresie posługiwania się językiem obcym. Dla większości uczestników będzie to pierwszy tego rodzaju wyjazd, więc tym bardziej z wielkim zaangażowaniem biorą udział w przygotowaniach do realizacji stażu.

ECKiW OHP w Roskoszy realizując działania przewidziane w projekcie stażowym przestrzega standardów jakości Erasmusa, co umożliwi wszystkim uczestnikom zdobycie właściwych doświadczeń w zakresie mobilności oraz efektów uczenia się.


materiał: OHP w Roskoszy
tekst i zdjęcia: Katarzyna Bancarzewska Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama