Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Wyjątkowe klocki LEGO inspirowane światem Avatara

Avatar to film wywołujący wiele emocji. Świat Pandory pełen jest ciekawych postaci i miejsc akcji, które dzieci mogą wykorzystać podczas zabawy. W poznaniu różnorodności fauny i flory fikcyjnej planety pomogą oryginalne zestawy LEGO Avatar. Może być to doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla naszych pociech. Jest to też idealny upominek dla dorosłych członków rodziny, którzy są miłośnikami filmów Jamesa Camerona.

LEGO Avatar dla dzieci i dorosłych

Zestawy klocków LEGO Avatar pozwalają na wspaniałą zabawę wypełnioną akcją i humorem. Dzieci mogą tworzyć własne historie z udziałem swoich ulubionych postaci filmowych. Zestawy Avatar LEGO są przeznaczone dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat. Za ich pomocą nasze pociechy mogą odkrywać fascynujący świat Pandory i spędzać długie godziny w towarzystwie kultowych bohaterów LEGO Avatar przeżywających niezapomniane przygody. Dla dorosłych fanów Avatara może być to natomiast wspaniała okazja na powrót do świata wykreowanego przez jednego z najlepszych reżyserów na świecie.

Latające góry: Stanowisko 26 i Samson ZPZ

Podróż do Pandory warto rozpocząć przy wykorzystaniu unikalnego zestawu LEGO Avatar Latające góry: stanowisko 26 i Samson ZPZ. Składa się on z dwóch figurek przedstawiających głównego bohatera filmu, Jake’a Sully’ego oraz wielu dodatków. Do dyspozycji mamy figurki w formie ludzkiej oraz rasy Na’vi zamieszkującej Pandorę. Zestaw zawiera figurkę konia Pa’li oraz stację kosmiczną wyposażoną w elementy świecące w ciemności. Świetnym dodatkiem jest także futurystyczny śmigłowiec SA-2 Samson oraz stacja połączeniowa Stanowisko 26, która służyła bohaterom filmu do utrzymywania kontaktu ze swoimi wcieleniami na Pandorze.

Cały komplet pozwala na dynamiczną zabawę na wiele sposobów. Helikopter posiada ruchome śmigła i otwieraną osłonę. W stacji Stanowisko 26 można podnosić dach, dzięki czemu wewnątrz kabiny zmieści się figurka bohatera na wózku inwalidzkim. Dołączona podstawka zawiera natomiast fragment roślinności Pandory. Dzięki temu dzieci mogą tworzyć dynamiczne sceny akcji z bohaterami zarówno w formie ludzkiej, jak i rasy Na’vi.

Jake Sully i jego awatar

Świetną zabawę zapewni także zestaw z Jake’iem Sullym i jego awatarem wykonanym w formie figurki BrickHeadz. Są to postacie w kształcie zbliżonym do prostopadłościanu z charakterystycznymi dużymi głowami. Zestaw przedstawia bohatera filmu Avatar w formie ludzkiej, wraz z doczepianym wózkiem inwalidzkim, a także charakterystyczny awatar z włócznią używaną podczas przygód na Pandorze.

Zestaw LEGO z Jake’iem Sullym jest przeznaczony dla dzieci powyżej 10. roku życia i może skutecznie pobudzić do rozwoju wyobraźni oraz kreatywności. Unikalne zestawy BrickHeadz przedstawiają także innych bohaterów filmowych, które dziecko może zestawiać i tworzyć historie rodem z najlepszych filmowych crossoverów! Obie figury można umieścić na płytkach konstrukcyjnych, co pozwala wykorzystać je zarówno podczas zabawy, jak i prezentując swój nowy nabytek na biurku lub półce. Komplet Avatar LEGO: Jake Sully może być doskonałym prezentem na każdą okazję dla dzieci i dorosłych.

Toruk Makto i Drzewo Dusz

Dziecku w wieku od 12 lat można sprawić radość po podarowaniu pięknego zestawu LEGO Avatar: Toruk Makto i Drzewo Dusz. Jest to duży komplet składający się z figurek Jake’a Sully’ego, Neytiri, Mo’at oraz Tsu’Tey. Ponadto mamy do dyspozycji figurkę latającego toruka z foliowymi skrzydłami i mrocznego konia. Całości dopełnia Drzewo Dusz, czyli świecąca wierzba, które stanowi jedno z najświętszych miejsc dla Na’vi.

Zabawa tak rozbudowanym i unikalnym zestawem Avatar LEGO z pewnością przyniesie wiele radości. Dodatkowo może wpłynąć pozytywnie na rozwój umiejętności manualnych dzieci. Figurki można swobodnie łączyć z torukiem i koniem, podobnie jak prawdziwy bohater Na’vi. Trzy mniejsze modele mają elementy świecące w ciemności, co pozwala na dynamiczną zabawę i tworzenie historii podróży oraz interakcji awatara Jake’a Sully’ego z Torukiem lub Drzewem Dusz.

Pierwszy lot na zmorze Jake’a i Neytiri

Kolejną atrakcją dla naszych pociech może być duży zestaw LEGO Pierwszy lot na zmorze Jake’a Sully’ego i Neytiri. Zawiera figurki tych postaci, a także dwie figurki zmór górskich, czyli skrzydlatych stworzeń, na których podróżowali bohaterowie filmu Avatar. Są to pospolite zwierzęta występujące na Pandorze, z którą związana jest cała kultura Na’vi.

Dzieciom z pewnością podoba się możliwość zbudowania gór Alleluja oraz ruchome elementy modeli i figurek. Części świecące w ciemności mogą dodać dramaturgii wydarzeniom odgrywanym podczas zabawy. Zestaw Avatar LEGO: Pierwszy lot na zmorze Jake’a i Neytiri może być dobrym sposobem na ćwiczenie zręczności, a także spostrzegawczości naszych podopiecznych.

Idealny prezent dla miłośników filmu Avatar

Każdy zestaw LEGO nawiązujący do świata filmu Avatar to niezwykle oryginalny prezent, pozwalający na atrakcyjną i pouczającą zabawę. Seria Avatar LEGO może być doskonałym upominkiem dla dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych, którzy interesują się tematyką science fiction. Kolejna grupa to kolekcjonerzy figurek przedstawiających postacie filmowe lub elementy fikcyjnego otoczenia widocznego na ekranie.

Planeta Pandora została wykreowana w szczegółowy sposób przez Jamesa Camerona i jego ekipę. Zestaw LEGO nawiązujący do filmu Avatar może być inspiracją do budowania bardziej rozbudowanych zestawów klocków przedstawiających świat filmu. Taki komplet Avatar LEGO może być prawdziwą ucztą dla oczu. Pretekstem do tych działań mogą być też dalsze losy Jake’a Sully’ego i innych bohaterów w drugiej części filmu pod tytułem Avatar: Istota wody, której premiera jest zaplanowana na 16 grudnia 2022 roku. Możliwość cieszenia się z klocków LEGO Avatar w swoim domu to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników Pandory i świata zamieszkałego przez Na’vi.

 

opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Jedna odpowiedź

 1. Zestawy LEGO Avatar to wspaniała okazja, aby przenieść się w fascynujący świat Pandory, który wywołuje wiele emocji, nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych fanów filmów Jamesa Camerona. Oryginalne zestawy LEGO Avatar pozwalają na wspaniałą zabawę pełną akcji, humoru i kreatywności. Zbudowane postacie, zwierzęta oraz unikalne elementy, takie jak świecące w ciemności, dodają realizmu i dynamiki do zabawy.

  Komplety LEGO Avatar zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 12 lat, ale nie tylko najmłodsi mogą cieszyć się tymi zestawami. Dla dorosłych fanów Avatara to doskonała okazja do powrotu do wykreowanego przez Camerona świata i kreowania własnych przygód z ulubionymi bohaterami. Możliwość budowania różnych scenariuszy z udziałem postaci filmowych oraz rasy Na’vi sprawiają, że zabawa z zestawami LEGO Avatar jest niezwykle atrakcyjna i angażująca.

  Warto zwrócić uwagę na kilka unikalnych zestawów:

  „Latające góry: Stanowisko 26 i Samson ZPZ” to wyjątkowy zestaw pozwalający odkryć fascynujący świat Pandory. Zawiera figurki głównego bohatera filmu, Jake’a Sully’ego, oraz liczne dodatki, takie jak futurystyczny śmigłowiec SA-2 Samson czy stacja połączeniowa Stanowisko 26. Dynamiczna zabawa z ruchomymi elementami oraz różnorodnymi figurkami zapewnią wiele niezapomnianych chwil.

  „Jake Sully i jego awatar” to zestaw BrickHeadz, czyli postaci w charakterystycznym kształcie zbliżonym do prostopadłościanu. To wspaniała okazja do wykreowania bohatera filmu Avatar w formie ludzkiej i jego charakterystycznego awatara. Możliwość umieszczenia ich na płytkach konstrukcyjnych daje także możliwość ekspozycji zestawu na biurku lub półce.

  „Toruk Makto i Drzewo Dusz” to duży zestaw, który pozwala na odkrywanie jeszcze większego fragmentu świata Pandory. Zawiera liczne figurki, w tym postacie głównych bohaterów, jak Jake Sully, Neytiri czy Mo’at, a także latającego toruka i mrocznego konia. Dynamiczna zabawa z ruchomymi elementami oraz różnymi postaciami stworzy niezapomniane przygody.

  „Pierwszy lot na zmorze Jake’a Sully’ego i Neytiri” to kolejny zestaw, który pozwala na odkrycie fascynującego świata Pandory. Wspaniała możliwość zbudowania gór Alleluja i zabawy z figurkami zmór górskich dodają akcji i emocji podczas zabawy.

  Komplety LEGO Avatar to doskonały prezent zarówno dla dzieci, które chcą poznać świat Pandory i przenieść się w fascynujące przygody, jak i dla dorosłych fanów filmu, którzy chcą powrócić do tego wyjątkowego świata. Zestawy te pobudzą wyobraźnię i kreatywność, a także mogą stać się inspiracją do budowania rozbudowanych scenariuszy i kolekcji LEGO związanych z filmem Avatar. Przyjemność z cieszenia się klockami LEGO Avatar to niezapomniane chwile dla wszystkich miłośników Pandory i świata Na’vi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama