Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Antek Smykiewicz akustycznie w Janowie Podlaskim (film) (galeria)

W dniu 5 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim gościł na scenie Antek Smykiewicz, którego koncert akustyczny porwał zgromadzoną publiczność.

Antek Smykiewicz urodzony w 1987 r. dał się poznać szerszej publiczności jako piosenkarz, autor tekstów i kompozytor. Jest laureatem drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalistą 7 edycji programu Must Be The Music. W 2016 r. odnotował sukces jako zwycięzca w kategorii „Najlepszy radiowy debiut” podczas Gali Eska Music Awards. Jest również laureatem Żelaznej Twojej Twarzy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Wśród osiągnięć warto wymienić utwory, które przyniosły mu Złote i Diamentowe Płyty: debiutancki singiel „Pomimo Burz” na trzy miesiące po premierze w 2016 r. uplasował się na pierwszym miejscu oficjalnej listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych i otrzymał status Diamentowej Płyty w kategorii „Muzyka Rozrywkowa”, Złote Płyty otrzymał za za singiel „Limit Szans” (2016) i album „Nasz Film” (2016).

Swoje najbardziej znane utwory wokalista zaprezentował na scenie janowskiego ośrodka kultury.

Dziś mamy Andrzejki, choć troszeczkę je przyspieszyłam, ale tak to czasem w życiu bywa, że musimy przyspieszyć, chwytać piękną chwilę. A dziś będzie ta piękna chwila, bo wystąpi przed nami dwóch utalentowanych artystów: Antek Smykiewicz i Piotr Szczepanik – zapowiedziała występ artysty dyrektor GOK Renata Kaczmarek

Publiczność miała okazję otrzymać autograf artysty i wykonać z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

materiał: Radio Biper Gmina Janów Podlaski
zdjęcia: Jerzy Gzara
film: Jerzy Gzara
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama