Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Jamz Experience – koncert – nowa formacja w Białej Podlaskiej! (film) (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 12 listopada 2022
, godz. 19:00
12 listopada w Pubie Makulatura w Białej Podlaskiej odbędzie się premiera nowej formacji muzycznej na bialskim rynku muzycznym. Wojewoda JAMZ Experience – pod taką nazwą kryje się trzech wykonawców, którzy znani są już nie tylko w naszym mieście.

Mariusz Wojewoda (wokal, instrumenty klawiszowe), Zbigniew Struczewski (gitara basowa) i Paweł Bondaruk (perkusja) mają na koncie występy na scenach w całej Polsce a ich wspólny, autorski materiał będzie można usłyszeć premierowo w czasie zbliżającego się koncertu.

Mariusz Wojewoda, autor muzyki i tekstów o repertuarze mówi, że jest to wypadowa ballady, bluesa oraz rocka ale w dosyć nietypowym jak na te gatunki muzyczne instrumentarium. Szerokie spektrum muzyczne pozwoli na łagodne bujanie, delikatne tańce a nawet znajdzie się miejsce na pogo.

Mariusz ‘Kudłaty’ Wojewoda – multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów. Ma na koncie nagrane i wydane trzy płyty w różnych formacjach muzycznych. Ostatnio wydany album (Adam Zalewski Trio – W Drodze) zajął szóste miejsce w kategorii najlepszej bluesowej płyty roku 2021 kwartalnika Twój Blues. Wielokrotny uczestnik największych festiwali bluesowych w Polsce (Rawa Blues, Suwałki Blues, Blues nad Bobrem). Założyciel zespołu ElectroAcoustic, z którym w 2021 roku wydał płytę „The New Beginning”.

Adres do wydarzenia :
https://www.facebook.com/events/1210992326297145

 

materiał: Mariusz Wojewoda Jamz Experience
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

2 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama